Yamaha XV 1700 Warrior (2006)

Vlastník Atrotoxin
Vloženo 14.1.2018
Aktualizováno 21.11.2019

Nádherný power cruiser,super zvuk,obrovský krouťák,

Motorka koupena od FIRMA:CC moto (Plzeň 26)

První dojmy - Je to naprosto něco jiného,než sem doposud sedlal.Překvapil mě brutální zátah ,zvláštní posed kupodivu pohodlný a vzhledem k tomu jaký je to macek se s tím i dobře jede.

Doplňky na motorce - - Komíny Rinehart
- Přidaná jednotka Cobra Fi2000
- Stupačky a hefty kuryakyn
- Opěrka Cobra

Tento stroj jsem si vybral ,protože jsem chtěl něco co mě nebude nutit lítat 200+ ,ale zároveň když zatáhnu tak ucítím sílu a svezu se svižněji . Je to téměř dokonalé a splňuje mé očekávání. Pár a to jest 2 výtky bych měl. V ostřejších zatáčkách si člověk musí dát majzla jak moc to pokládá ,na výfukách už je to znát no hold i když to má hliníkový rám a vydlu z FZ1 nelze s tím tahat koleno po asfaltu :D,a ta druhá maličkost je dojezd objem nádrží je až po hrdlo pouhých 15l ,když jezdím jak člověk najedu okolo 200km do rezervy ,ale většinou je to oklo 180km (dá se i 220 ale to je cestovní tempo ne jízda).
Motor je zajímavý ,myslel sem si ,že dvouvál má rád jen převalování ale ne ,pořád i když cruaiser tak z něj cítit ,že je to MT a chce to jet má to raději než pobublávání.
Brzdy jsou dostačující ,bohužel když letím 180 tak to trvá dlouho zastavit ,ale na to že to má 300kg je to prostě good.
Ovladatelnost je dobrá ,když se rozjedete je to kolo ,sice nepustí do extra náklonů ,ale sedí jak přibitá ,naoplátku po rozjebaných cestách je to celkem komfort
Úložný prostor :D nemá pod sedlem lékarnička to jest celé ,vyřeší brašny na delší cestu.
Cestování jsem zatím moc neodzkoušel ,dal sem na zátah 500km jen tankování a šlo to ,dle mě je to o zvyku (cesťák to není :D )
Spolujezdec - manželka si musela zvyknout na úplně jiný posed zprvu nepříjemný po montáži opěrky spokojená bez ní bych jí asi stratil nebo by nikam nejezdila.
Co do vzhledu sem ji řádsky zaplatil jiná než cobra se mi nelíbila .
Závěrem Warrior splnil mé očekávání a jsem spokojený ,nějakou dobu spolu určitě zůstanem.

001mamos
001mamos napsal 22.05.20 v 13:32 10b.

Mr_Pink
Mr_Pink napsal 13.02.19 v 16:07 9b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.01.18 v 07:36 10b.

SUPER gratulejšn.

zain1
zain1 napsal 15.01.18 v 17:32 10b.

paradní stroj

žižala.
žižala. napsal 15.01.18 v 14:04 10b.

Parádní kousek.