Piaggio Carnaby 200 (2008)

Vlastník MILDA215
Vloženo 12.1.2018
Aktualizováno 12.1.2018

Mám teda 250ie , ale jinak je to stejné jako 200.

Motorka koupena od FIRMA:Radek Holubec rhm-moto (Velký Tře - Skútr byl na prodejně naleštěný, čistý tak jak v inzerátu na netu. A technický stav - bez problému. Cena byla vyšší , ale za téměř top stav se musí zaplatit. Najeto poctivých 10tis km , původní tovární pneu Pirelli, kufřík na helmu.

První dojmy - Je to lehký, štíhlý, obratný městský skútr. Vodou chlazený čtyřtaktní jednoválec se vstřikováním. A to jsem přesně chtěl.

Motorku bych doporučil pro - Těchto skútrů tady moc není , ale jeho koupí neuděláte chybu.

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem si velké cestovní plexi, které nevypadá moc pěkně , ale za tu perfektní ochranu před deštěm a větrem to stojí. Jeho cena v obchodě byla brutální. Ještě jsem si koupil boční stojánek a s ním je parkování jednodušší.

Kupoval jsem si ho jen na ježdění do práce. Teď po dvou sezónách mohou skútr posoudit. Je to šereda a trochu drkáč ! Ale co je hlavní, tak doteď žádná závada. Brzdy jsou účinné, spotřeba paliva podle stylu jízdy 3-4l. Hlavně je to Piaggio a to je jeden z největších světových výrobců skútrů a tudíž to mají vymakané. Velká 16" kola, kotoučové brzdy. Žádná koroze výfuku, oxidace kol a motoru jako jiné levné kaše , kterých je v inzerátech mraky.
Jede svižně , má dobrý odpich. Běžně v obci předjíždím auta , ale není to mašina a já chci jezdit bez problému a tak ho moc nehoním. Každý se ptá kolik jede, když je to 250 , ale já s ním jezdím do stovky. Na svezení mám integru 750. Carnaby je pro mě jen skútr na ježdění do práce.
Teď ještě domluvit servis v rhm-moto a skútr bude připraven na další sezónu.

BurnesOldman
BurnesOldman napsal 18.10.18 v 10:08

Ahoj skútr krásnej (mám to samé ve 200ccm) . Mám pár dotazů píšeš že je to "drkáč" co to znamená? Potom něco o cestovním plexi, já mám (asi) origo a děsně mě fouká pod řídítkama na kolena a pak mám hroznej problém se zadníma žárovkama (během pár dní se z nich spálí barva a svítí bíle)

BurnesOldman
BurnesOldman napsal 03.02.18 v 10:53 10b.

mamaha
mamaha napsal 13.01.18 v 15:27 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.01.18 v 13:50 10b.