renocar_unor

Suzuki GSX 750 F (1992)

Vlastník puffybodie
Vloženo 11.1.2018
Aktualizováno 9.3.2019

Tak se podařilo nakonec sehnat youngtimer cesťáček. Ve své době ošklivé káčátko, co stálo stranou. Asi se nelíbí dost lidem doteď, ale mně ano. K sehnání za směšné peníze, jednoduchá technika, zvuk, emise atd. nepostiženy komisariátem EU

Motorka koupena od FIRMA:YMT Seze s.r.o. (Bílé Předměstí (P - Perfektní, tak jako i na poprvé. Zlaté ruce i oči při vyhledávání a výběru. Takhle to má fungovat a probíhat a nejen s moto. Prostě tam běžte a neuvěříte co mají v nabídce v porovnání s tím co běžně uvidíte v inzerci (myšleno starší stroje). Teda já už tentokrát ani nejel, protože vím, že je spoleh a co je domluveno a řečeno, tak platí. Moto se mi doveze až před dům.

Suzuki GSX-R 750: Cena vyšší, ale ne o moc. Krásný kousek, ale SS já asi fakt nevyužiju a kazit to kufry nebo něčím a hlavní stojan to taky nemá :-D
Kawasaki GTR 1000: Nikde nic moc rozumného po Evropě
Honda ST 1100 Pan European: Nikde nic moc rozumného po Evropě
Honda CBR 1000F: Nikde nic moc rozumného po Evropě
Kawasaki ZZR 1100: Nikde nic moc rozumného po Evropě

První dojmy - 1 majitel, 15 let byla zakonzervována (odhlášena v Německu od 2002, všude všechny štítky, originál nářadí Made in Japan, doboví pavouci z Německé garáže v některých mistech plastů, všechno odpovídá nájezdu). Nyní oživena, věci poměněny, opraveny, čištěny. Jen 500m cesta do garaze.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo má rád starší stroje? A taky pokud někdo hledá levný a rozumný cesťák. Velikost nebo tak to neřeším. Jezdím na kdečem a hlavní je si to užít.

Doplňky na motorce - Boční kufry Krauser vyšší řady včetně držáků s integrovanými blinkry.

Tak jsem hledal náhradu za svou předchozí Yamahu XS 400. Věděl jsem, že chci kapoty, aspoň nějaké kufry, hlavní stojan a objem nad 600ccm k mé postavě. Vyselektoval jsem to na krátký soupis strojů nad 700ccm a navíc to musela být starší moto (IT mám dost v práci, nemusím na něm jezdit), protože se mi prostě líbí 70. - 90. léta u motorek.

Najeto zatím nic. Až dorazí, tak musím na dovozovou STK. Pak dodám více.

Dobová reklama - sice ve FR a hrozné kvalitě, ale aspoň něco

25.1.2018 - tak už je doma...kurva jedna velká a těžká Na fotkách ta kapotáž moto opticky zmenšuje, parametry na cycle-ergo.com jako vždy ukazují nesmysly. Realita je prostě větší

27.1.2018 - originál palivoměr asi možná funguje, ale i tak nějak divně. Ukazovalo to tak pod 1/4 nádrže, dolil jsem 10 litrů Verva 100 a nádrž je plná fyzicky a přitom se ukazatel skoro nehnul. Třeba potřebuje pár dní na vědecké změření obsahu Při těch 500m jízdy do garáže se mi zdálo, že se to nějak moc na předku vlní, ale řízení jde do stran lehce bez cvakání nebo brždění, vůle ve vidlích taky žádná, křivé to není. Jsou tři možnosti a to buď špatně nahuštěno nebo se bude hodit nová pneu a nebo prostě jen nejsem zvyklý na ten posaz a moc s tím lomcuju, což je největší pravděpodobnost, protože se fakt sedí a řídí úplně jinak než jsem zvyklý

9.3.2019 - tak a je fuč. Malé stroje jsou prostě větší legrace a lepší využití

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 03.03.18 v 08:41 10b.

Zdravím tě krásný stroj.
Take jsem jednu Yamahu u YMT koupil a bylo vše ok.
Přeji spoustu šťastných kilometrů

mildanek72
mildanek72 napsal 20.02.18 v 02:20 10b.

moc pěkná s praktickými kufry..a za kolik to jezdí?

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 26.01.18 v 11:28

Krasavice Tak jen dobré zkušenosti a krásné zážitky

puffybodie
puffybodie napsal 18.01.18 v 07:35

Je zajimave, ze krome nemeckych stranek tady v Evrope toho az tak moc o prvni generaci neni. Za to na internetu je toho plno z Jizni Ameriky. Tam to snad asi bylo jako tady Skoda 120 nebo co

Normik
Normik napsal 14.01.18 v 21:06 10b.

Nej barva pro GSX F. Super