Suzuki DL 1000 V-Strom (2005)

Vlastník Exert
Vloženo 10.1.2018
Aktualizováno 18.1.2020

Koupení Cestovního Endura no prostě splněný sen a bílá je naprosto TOP.

Motorka koupena od Soukromník

Suzuki DL 650 V-Strom: Pro mě asi kosmetika hlavně druhý výfukna to sem zatíženej a na dlouhé přesuny se pár koníků navíc hodí
Aprilia ETV 1000 Caponord: Žádná se mi na bazarech zrovna nezamlouvala jinak by bylo dilema :-D

První dojmy - Naprosto super posez, výkon naprosto dostačující a na dlouhé štrěky bude super společník.

Doplňky na motorce - Má super výbavu jako kufry, blastry, padáky Kuboj, Oxford gripy, potah nádrže Bagster, 12V zásuvku a USB, hrazda s krytem, Gipro ATRE, kovový kryt motoru, chladiče vody a oleje (Marselus), přídavná světla, deflektor na plexi, zvýšení na kostech o 3cm, zvýšení na tlumičích o 3cm a představce na zvýšení řidítek 3 cm (vše Marselus)

Stroma sem si vybral hlavně kvůli svému posezu, protože musím mít záda relatvně v rovině a to na chopperu nebo silnici nejde.
Bývalý majitel před prodejem měnil Olej,filtry,pneumatiky a brzdové destičky a řetezovku komplet, takže na sezonu je připravená a ještě jsem dostal skoro 4L nového oleje a novou brzdovou kapalinu na další výměnu. Super chlap nemyslíte?
Ještě mě čeká bohužel repas vodní pumpy, která kape z přepadu, díly budu objednávat teď přes zimu, něco na ní najezdím ještě a uvidíme jestli mizí chladící kapalina v takové míře zda bude potřeba hned vyměnit vnitřek pumpy nebo ne.
Předělával jsem ještě 12V zásuvku za novou a natáhl nové kabely i s pojistkovým pouzdrem, protože zásuvka byla celá vyrezlá
Čekám až mi přijdou přídavná světla a v únoru budu kupovat kovovej kryt pod motor.
Motorka je celkem univerzální jsou na ní Michelin Anakee 3 takže se i na polňačku či lesní cestu člověk nemusí bát, ale do bahna to není úplně vhodné.
Na cestování s ní se už velice těším jelikož jí mám krátce nebyla možnost ještě někam na pár dní vyjet.

hofi01
hofi01 napsal 14.02.18 v 20:15 10b.

Velmi dobrá volba, Strom je moc fajn motorka a tahle bílá varianta je prostě pecka.. přeju spoustu spokojených km

Bonsai650
Bonsai650 napsal 02.02.18 v 11:26 10b.

Super

Aks
Aks napsal 17.01.18 v 19:33 10b.

Dobrá volba. Ta jede, což? Tak ať je brzy řádně projedeme! Někdy na viděnou!

biosák
biosák napsal 10.01.18 v 20:08 10b.

Užívej

Clint.
Clint. napsal 10.01.18 v 17:46 10b.

Moc pekny kousek a jak pises bila je jasne top at te bavi jako me, jasna desitka