renocar_unor

Suzuki GSX-R 1000 (2004)

Vlastník Isaac
Vloženo 8.1.2018
Aktualizováno 13.3.2021

Old school lehna, co táhle jak píchnuté prase bez zbytečného vytáčení do ruda. Koncentrovaná zábava bez výrazného překračování rychlostních limitů našich silnic a dálnic.

Kawasaki ZX-10R Ninja: důvod neuveden
Honda CBR 1000RR Fireblade: důvod neuveden
Suzuki SV 1000S: důvod neuveden
Ducati 999: důvod neuveden

První dojmy - Velký zátah od nejnižších otáček, lehká a ovladatelná, podvozek pocitově tvrdší, v zatáčkách sedí jak na kolejích. Brzdy slabé (v porovnání s Fárošem tak o třídu), lze je trochu vylepšit volbou desek. Ale zase nevadnou!

Motorku bych doporučil pro - Pro dospělého jedince, co si na litru už jednou pořádně ustlal :P

Doplňky na motorce - Viper homo laďák, těžší závaží, led blikny, vyšší plégo, mini držák SPZ, zbytek v sérii.

Vždy jsem tohodle čuníka okukoval, provázela ho pověst ostrého bajku bez pomocníků a přehnaných emisních limitů, ale vždy jsem dal přednost tramvajovým Hujdám (954 RR, 1000 RR). Po pár letech pauzy byla volba jasná. Počkal jsem na zachovalý kousek a skočil po něm. Něco peněz na následném servisu spapal, ale dostal jsem ho do sériového stavu a technicky je teď vše OK (včetně přívěry a dalších nemocí).

findejs1310
findejs1310 napsal 14.03.21 v 08:22 10b.

Pěkná motorka v paradním barevném provedení

Isaac
Isaac napsal 15.08.18 v 07:26

Díky!

Čadil
Čadil napsal 14.08.18 v 19:50 10b.

krasavec za 10

Isaac
Isaac napsal 18.01.18 v 08:26

Děkuji, nemůžeme se dočkat jara

Riddick
Riddick napsal 16.01.18 v 17:15 10b.

vymazlená, ať slouží