Aprilia Scarabeo 500 (2008)

Vlastník jouda1
Vloženo 7.1.2018
Aktualizováno 24.2.2019

Městska i meziměstská raketa,s alarmem a sportovně naladěnem pohonu

Motorka koupena od Jks moto

Piaggio Beverly 500: Už jsem měl dvě

První dojmy - Super motka pro rohliky ale i na výlety

Doplňky na motorce - Válečky dr.pulley,sportovni pružiny spojky.kdyby někdo potřeboval radu jaké zvolit válečky Dr.pulley..

Super
Stroj
Už se těšim na jaro
Po beverly,silver wingu,xcitingu,burgmanovi,majesty
To bude trošku změna i když scarabeo je pěknějši převlečena beverly,velký kola i když ne největší je velká výhoda.mám 8válečkový varec a origo nastaveni je 21g váleček,s tímto nastavení je skůtr línej jak svině.zvolil jsem hranaté válečky Dr.pulley 16g,trochu jsem se bál jestli jsem nezvolil moc lehké ale bál jsem se zbytečně.výkon i průběh je naprosto famozní,jiné slovo mě jednoduše nenapada.jsem naprosto nadšený,pocitově motor dostal cca 20ps.rozjezdy jsem ještě pojistil žlutýma pružinama do spojky,teď se nedá akcelerace s originálem srovnat.maximálka je 170km/h(je to tam hned teď) a na dálnici v závěsu za osobákem ve vzduchový kapse to leze ke 200km/h.spotřebu mam v běžným režimu což je do 120km/h 3.1l při plný kládě zkoušeno po dálnici Jihlava-Zlín 3.9l.

chudák muj po pujčeni oslovi dopadla nedobře.

jouda1
jouda1 napsal 23.06.18 v 10:28

Válečky přimo od výrobce za 1300kč,kontrastka 450kč,pružiny 500kč.stojí to za to..pocitově to dostane 15-20ps

Ondros
Ondros napsal 21.06.18 v 15:21 10b.

Krásná barevná kombinace

Jen tak by mě zajímalo, kolik cenově vyjde výměna těchto válečků a pružinek také jsem o tom už uvažoval