Suzuki C800 Intruder (2010)

Vlastník Mat177
Vloženo 5.1.2018
Aktualizováno 4.10.2018

V bazaru byla opuštěná, ale tak hebká, svěží a žádoucí, že jsem neodolal :)))

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti.

Honda VTX 1300: zastávám názor, postupného vývoje a zdálo se mi to jako příliš velký skok

První dojmy - Pokaždé když sednu na novou motorku, tak mám ohromný respekt hraničící s obavami jestli to zvládnu :). Po cca.5t kilometrech jsem trochu obav ztratil, respekt zatím zůstává.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo nemusí "trhat" asfalt.

Doplňky na motorce - Doplňků plná garáž :)
Výfuky Silvertail kravál jak sfiňa. Dostal jsem k tomu i originály a tak jsem to vyměnil. Bohužel to bylo zase moc tiché :). Takže zpět laďáky, ale tentokráte s vložkou. Je to myslím rozumný kompromis.
Podsvícení. Abych řekl pravdu moc se mi to nelíbí a zapnul jsem to jenom jednou, ale jsem líný to odmontovat .
Spooousta rádoby chromovaných doplňků a spooousta jich šla dolů. Jen orel na blatníku asi zůstane dokud nevymyslím jak zaslepit díry :).

Abych řekl pravdu jel jsem si do bazaru vyzkoušet něco jiného. Ale ona tam stála a čekala a tak toužebně pokukovala svým obrovským světlometem, že moje manželka neodolala :))). Ano, byla to spíše volba mojí lepší polovičky, ale jako vždy měla pravdu.
Máme za sebou asi 5t km ve dvou a limitem jsou pouze naše zadky. Po výletech na 535ce se náš rádius zvětšil z 50km na 250km a příští rok chystáme Polsko a Slovensko.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 07.01.18 v 12:39 10b.

Paráda gratulejšn.

zain1
zain1 napsal 06.01.18 v 19:19 10b.

Pěkná mašina

žižala.
žižala. napsal 06.01.18 v 11:56 10b.

Supr stroj.

jackkolka
jackkolka napsal 06.01.18 v 00:18

Pěkná ať slouží...

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 05.01.18 v 20:18 10b.

hezký kousek mám taky pár kamarádů co jí vlastní. Přeji hodně šťastných kilometrů tobě i tvé ženě .