Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 23.02.2020, Uskutečněno: 18.01.2020, Zhlédnuto: 12x

Koupě ojeté motorky, je vždy sázka na loterii. Nicméně sny se mají plnit a tak jsem, dle kupujícího, vymluvil z jalovice tele

Mezi vlog.
Věc se má tak, jako většině našich vrstevníků, se i nám po revoluci líbily všechny cizí motocykly (jedná se o tehdejší módu chopperů a cesťáků; cendura byla teprve v začátcích a krosky jdou v podstatě mimo nás i teď), které pro nás v tu dobu byly z říše snů, ať už to bylo z důvodu finančních či časových, resp rodinných.
A protože jsme do věku chopperů, customů či powercriuserů hlavou nedospěli; zbyl nám sen v podobě cesťáků.
Každý z nás začínal po svém, nicméně poslední motorky nás jen utvrzovaly v našem srdcovém výběru. Tím pádem jsme zakončili své "motoputování" na "největších skútrech" na trhu.

Již delší dobu jsem totiž hučel (asi tak posledních 5let ) do nejmenovaného kamaráda, že by si měl ten svůj vysněný koupit. Stále u nás platí ta věc s financováním, čili měl neustále esa v rukávech, proč se to stane možná až v dalším životě. I přesto jsem svůj boj nevzdal a každou možnou příležitostí jsem mu přeposílal různé inzeráty nebo zkušenosti majitelů proč si pořídit ten nebo ten motocykl. Mezitím si splnil další kamarád svůj letitý sen, i když ne ve stejné kategorii.
No a pak to přišlo, náhle se v něm něco zlomilo, a řekl "tenhle" je můj srdcový! Po týdenních konzultacích jestli je lepší koupit tento konkrétní kousek za velmi pěknou cenu a nádhernou výbavou, se chudák nakonec musel s ním rozloučit, protože stav zajišťoval min stejnou sumu investovat do stavu tip ťop

Nebudu to dlouho napínat, nakonec nerad uznal, že investuje vyšší vstupní kapitál do jiného stroje...
Jeli jsme pro nového mazlíka ve slunečném počasí, nicméně teploty se pohybovaly kolem nuly a tak se provedla jen rádoby projížďka o délce dvou km a jalo se nakládat, podepisovat smlouvu a následoval přesun domů dodávkou. Po pár dnech doma dotyčný uznal, nejen mé, argumenty koupě daného typu a už se vidí za řídítky ve dne v noci
Teď už jen čekáme na první společnou vyjížďku, kdy si vzájemně prohlédneme a pochvalíme své šelmostroje zároveň s fotodokumentací.

albion32 (2) napsal 21.05.2020 v 18:30

• Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Šumava se neokouká, bonus rozhledna Bolfánek

Inu přišel čas si projet kopečky za humnem.. Dle plánu, jsme s kamarády vyjeli na půl cesty dalšímu. Místo srazu je již léty prověřený Country steak saloon Beňovy, kde se nejeden výborně nadlábne (ceny nemá smysl koment

Vloženo: 12.08.2023
    Uskutečněno: 12.08.2023