BMW F 650 GS (2002)

Vlastník Hant2
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 16.4.2019

Tuto motorku jsem si moc dopřál. Po zkušenostech s F650 BMW 1995 jsem udělal dobře. Maximální spokojenost, nástupce je perfektní... Samozřejmě jsem okukoval i jiné stroje stejné značky. Ale předchůdce mě nadchl tak že jsem zůstal u typu a taky cena ro

První dojmy - Perfektně ovladatelná, jede skvěle, pohodlné sedlo, to je opravdu vychytané i pro spolujezdce. Na delší trasy to pak ocení každý. Do zatáček krásně zatáčí. Myslím, že tato motorka je opravdu vhodná pro každého, kdo má rád dvě kola. Dobrá volba i pro cestovatele cose rádi kochají krajinou...

Motorku bych doporučil pro - Hodí se snad pro každého motorkáře. Každý kdo si chce pohodlně zajezdit , pockochat se a třeba i trochu toho terénu. Ten jsem zatím nezkoušel ani nebudu.

Doplňky na motorce - Přídavné světla, padací rám 2x. Orig držáky na kufry. Zatím plotna na Givi. Dodatečně doinstalovány orig. d

ržáky kufrů Vario. Přes zimu bude asi probíhat lakování... ještě se uvidí jaká bude barva. Tak již v novém kabátě.. ???

Spolehlivá, ovladatelná, pohodlná motorka, dobrý a úsporný pracanant .
Oproti starší verzi F650 má Abs, lepší odpružení zadní tlumič, lepší ovladatelnost asi i díky nádrži pod sedlem, vyhřívané hefty, přehledné budíky, lepší chod motoru i přes to že už má natočeno 80 tis km... Vhodná na silnice lehčí terén, ale po pořádném obutí se určitě neztratí ani v drsnějším terénu.. Co se týče cestování, dobrá volba myslím. Všude kam se člověk pohne je servis, který snad často potřebovat nebudu.
Samozřejmě každá motorka má své pro i proti. Výběr je na každém, k jaké značce člověk tíhne. Dle mého, každá motorka je i o vzhledu a tak celkově. Každému sedne něco jiného... Důležitá je pak spokojenost s vybraným typem.
Kufry originál s možností úpravy objemu, dodatečně Givi na dvě helmy. Vše uveze v plné náloži.

Skypina
Skypina napsal 06.03.18 v 13:53 10b.

nelze jinak, srdcovka

Hant2
Hant2 napsal 05.01.18 v 12:57

Děkuji, radost je veliká. Ten jeho předchůdce mě povozil bez problémů až dost. Taky přeji hodně km bez problémů a hezké cestování.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.01.18 v 11:28 10b.

Osvědčený stroj, at' máš i dál z něj radost.