Honda NSR 125R (1998)

Vlastník hasis.
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 7.1.2018

Motorka je "malá"(je dost macatá a veliká) prostě nepůsobí tím že by to byla 125. Kdo měl 2t tak přesně ví co je tohle za stroj :)

První dojmy - Motorka je na svůj obsah a výkon velice dobře ovladatelná. Prostě malá hravá motorka. První jízda? No bylo jak když si osedláte raketu a vystřílí to sváma :D Jakmile se příblížite k otevření přívěry tak to chytne saze a jede jak drak.

Abych začal , stroj sem si nevybral pro sebe, byl původně pro sestru. Koupil sem ju od slečny která čekala dvojčata a motorku fakt nepotřebovala :D Byla v zuboženém stavu když sem ju dovezl. Místo předních světel čočky, gumy s hoblované, desky sjeté, tlumiče vprdely.. Jelikož mě baví vkládat život do takový věcí jako sou motorky rozhodl sem se konat. Sehnat gumy,desky řetezovku, repas tlumičů atd.. byla hračka. Hroší bylo sehnat nějaké plasty a přední světla... Protože se na tom učí jezdit kluci ( kdo nezačinal :D ) tak sehnat světla je problém protože stím vzdycky někdo flákne o zem a je to.. tak mě trvalo skoro rok a pul sehnat světla :) Než se to zpravil tak si sestra udělala o kubaturu navíc a bylo po problému. Brácha ji pučil motorku (Kawasaki 550 Zephyr) a jezdí na ní. No na motorce se najelo cca 800 km :D A to sem najel já, a nejsem žadná muší váha. Tak to nedoporučuju lidem o mají přes 100kg :D když si za sebe veznete holku už to moc nepojede :D V kopcích se budete spíš plazit než jet :D