Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Vloženo: 27.04.2019, Uskutečněno: 01.04.2019, Stav tachometru: 21000 km, Zhlédnuto: 9x

Podařilo se mi "urvat " pobyt na Šumavě respektive v Kašperských horách.Tentokrát žádné hltání kilometrů ,ale zastávky na místech které jsem dříve jen proletěl.
DEN 1. . - 1.4.2019Po trase Březno-Podbořany -Jesenice/první potíž objíždka o které jsem nevěděl/Kralovice-Kaznějov/další neočekávaná situace zavřená silnice na Mrtník a plán vyhnout se Plzni byl fuč/Přeštice-Švihov-Klatovy-Janovice nad Úhlavou Nýrsko-Železná Ruda-Hartmanice-Sušice-Podmokly-Kašperské Hory.Úsek od Nýrska podél vodní nádrže až po Kašperky krásy po krajnicích a v lese ještě sníh ale silnice čisté.Ujeto 262 km
DEN.2 -2.4.2019 kolečko kolem Kašperek-Kašperky-Renjštějn-Srní -Prášily /nezbytní bizoni/Hartmanice-Petrovice u Sušice-Dolní Staňkov-Sušice-Albrechtice-Ostružno-Strašín-Soběšice-Frymburk-Zvolenice -Zvotoky-Chvalšovice-Vacov-Zdíkov-Stachy-Churáňov-Nicov-Kašperské hory.Ujeto 134 km, nejvyšší bod 1.089m.n.m.Pěkné odpolední svezení na Churáňově ještě v provozu sjezdovky.
den -3 -3.4.2019- výjezd na LIPNO a kousek po Rakousku-Kašperské hory-Řetenice -Javorník-Rohanov -Vacov-Zdíkov -Vimperk-Kubova Huť-Horní Vltavice -Lenora-České Žleby-Soumarský most-Volary -´Želnava-Horní Planá-Frymburk -Lipno-Přední Výtoň-Gugwald-Sankt Stefan-Haslach-Sankt Oswald-Aigen-Lichtenberg-Schoneben-Zadní Zvonková-Nová Pec-Źelnava-Volary-Horní Vltavice-Borová Lada-Paseka -Stachy-Ŕetenice -Kašperské hory.Ujeto-258 km.Nejvyšší dosažený bod 1.026 m.n.m.Výborná trasa ,výborný počasí den na 1-Jediná chyba ujel mi přívoz přímo před nosem.

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023