renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník Václav9
Vloženo 31.12.2017
Aktualizováno 3.12.2018

Pohodlná pro jízdu ve dvou po naších okreskách

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

Yamaha Tracer 700: Je vzhledově menší a připadal jsem si na ni při své postavě 185 cm jako nepřiměřeně velký.

První dojmy - Motorka se mi vzhledově líbí a vyborně se ovládá. Jen požitek z jízdy neposkytuje dostatek emocí jako Honda VFR s kterou ji můžu srovnat.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkum a jezdcům, kteří se si chtějí provětrat hlavu a nikam nespěchají. Je velmi pohodlná při jízdě se spolujezdcem.

Doplňky na motorce - Hlavní stojan, kryty rukou, padací rám, 12 V zásuvka a zatím zadní kufr

Motorku vlastním jednu sezonu a mám najeto 3000 Km. Používám ji na výlety ve dvou po naších okreskách, mám ji hlavně pro poskytující pohodlí spolujezdkyně a výbornou ovladatelnost. Jezdíme společně s manželkou na výlety po okoli. Motor má dostatek výkonu na běžnou jízdu. Předjíždění se vyhýbám, protože na dostatečně rychlé předjetí už by mi výkon při jízdě ve dvou chyběl. Podvozek je nastavitelný a dostatečně pohodlný. Brzdy jsou dostatečné. Pokud srovnám ze staršími generacemi motocyklů různych značek, je tento ve všeh ohledech lepší, protože se konstrukce motocyklu neustále zlepšuje. Pod sedlem je i nějaký prostor na par drobností. Spotřeba je skvělá, mám průměr 4,0 L na 100 Km sám a ve dvou 4,5 L na 100 Km. Na tomto motocyklu se dá cestovat i na dlouhé vzdálenosti, ale pokud jezdíte pravidelně na delší cesty a dovolené v zahraniči bude lepší si koupit motocykl z objemem 1000 a více, protože by Vám chyběl potřebný výkon při jízdě ve dvou, hlavně na bezpečné předjetí, kterému se při delších cestách nevyhmete. Jsem zvyklý na čtyřvalec a na dvouválec si nemusí každý zvyknout, proto pokud zvažujete přechod ze čtyřválce na dvouvalec, důkladně to zvažte, mě stále čtyřvalec chybí. Nejlépe se svezete pokud pojedete sami, pro tyto účely si pořiďte ještě jiný typ motocyklu z větším objemem a poskytující emoce z jízdy jako já, jinak vám brzy začne chybět výkon a jízda na tomto stroji Vám bude připadat nudná a budete koupě litovat.

tur0033
tur0033 napsal 13.10.18 v 20:43

Rosi45
Rosi45 napsal 19.07.18 v 14:31 9b.

Konečně někdo,kdo jezdí ve dvou! Nedovedu si představit chybějící koníky. Jezdíme napakovaní ve dvojku po Evropě a nějak mě výkon na Burgmanu nechyběl a to má o 10kw míň. Jak pohodlný je pro baťůžka na delší cesty? Uvažuji o koupi.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.01.18 v 22:53 10b.

paserack
paserack napsal 04.01.18 v 18:44 9b.

ahoj. vybral si dobře. (a stejný postup jako já - tak přechod z VFR)
Já jsem si nakonec vybral bez zobáku, který se mi nelíbí, ale ty drátové kola bych bral.
Doporučuji výměnu origo plexi za givi Airflow -měřím 183 Málem jsem ho po koupi zase prodal, než jsem ho správně nastavil a teď už jsem spokojený.

MiKas004
MiKas004 napsal 04.01.18 v 07:51 10b.

Ahoj, moc pěkná mašina! Také jsem po ni pokukoval, ale nakonec vyhrála jiná výhodná koupě.
Jsme přes kopec, kdyby ses chtěl někdy projet ve dvou (či čtyřech), ozvi se.