Suzuki RM 250 (2000)

Vlastník dr.uzel
Vloženo 30.12.2017
Aktualizováno 30.12.2017

Moje zbrusu nová Suzuki RM 250, kterou jsem koupil v katastrofálním stavu, kromě převodovky bylo všechno ve stavu nepoužitelným, jak se řiká ''nasral jsem si do bot''
v motorce je hodně peněz, proto jí už z ruky nedám

První dojmy - První dojmy byli dobré, motorka jezdila, tahala dobře, i když nějaké mouchy měla, byla ale za dobré peníze, motorku jsem koupil a začal hledat opravdové chyby, motor jsem poslal s tím, že nechám udělat nikasil ..a mezitím jsem si dělal doma na ní ostatní věci, koupil jsem pouzdra do kyvky, do kol, říditka, lanka, destičky, koncovku výfuku, plasty, polepy, potah sedla, gripy, pružiny na výfuk, koleno výfuku jsem nechal vytahnout, atd. Mezitím mi opravář v odborné dílně řekl, že kromě převodovky je vše v katastrofálním stavu (nasekaný čep na klice, vodní pumpa neběhala, 3 druhy silikonu, nasekané kartery, lamely sjeté a plno dalších věcí) , ale když se dala dohromady, bylo to nepopsatelné, je to taková kovadlina, tahle jako blázen a jezdí výborně

Vlastnil jsem Suzuki GSF 600 Bandit
chtěl jsem zkusit něco jiného, proto jsem se držel ve stejné značce, motocykl se ovládá výborně..

Deny19
Deny19 napsal 08.03.18 v 11:40 10b.

Hlavně opatrně Pěkná Rm...taky jsem měl,ale 125 a byla naprostá spokojenost s ní, tak ať slouží.