ČZ 175/450 (1962)

Vlastník Celt
Vloženo 25.12.2017
Aktualizováno 24.5.2021

Je to malá Kejvačka, co více psát. Ale něco se tu musí nesmyslně psát, tak bla, bla, bla

První dojmy - Je v renovaci. Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,

Zkušenosti nějaké jsou. bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,

68732
68732 napsal 10.01.18 v 12:36 10b.

blablo pěkná renovace, to umí málo kdo ocenit a příště uber blábolů

Herejk
Herejk napsal 04.01.18 v 18:06 10b.

Ten zvuk motorky ..bla-bla-blo... je mi povědomý.
Ať jezdí a má ten hezký zvuk

zain1
zain1 napsal 04.01.18 v 16:18 10b.

Pěkný stroj No a k tomu psaní: nize jsi se celkem rozepsal a je to stále lepší než 1000xbla... pak nutis ostatní psát hrubky (viď Ladislave36) Za renovaci 10b.

Celt
Celt napsal 03.01.18 v 19:56

Proč mě někdo nutí napsat 5 řádků, abych si mohl zaregistrovat motku, když to psát zkrátka nechci... NE!!! Nebudu psát nesmysly typu, že existuje jen jedna správná značka motorek a ta je ..., nebo že to byla láska na první pohled ..., takových je zde asi milion. Ajsou to jen žvásty pozérů.
O této motorce za těch 55 let napsalo mnoho lidí mnoho postřehů, tak proč bych si měl já hrát na vševědoucího odborníka. Nebo co byste rádi slyšeli? Že to netáhne, nebrzdí, nesvítí, vibruje jak stejně starý mixér? Nebo tu mám psát o renovaci a fňukat, kolik mě to všechno stálopeněz a času? Tak to také NE! Mně se prostě líbí, a všechny ty neduhy mě baví. Konec, tečka, víc k ní už nenapíši.

Targus
Targus napsal 27.12.17 v 22:58

Hele, apríla jsi buď zaspal, anebo ses probudil ze zimního spánku moc brzy. Je teprv prosinec.
Spi dál.