BMW R 1100 GS (1996)

Vlastník Norv
Vloženo 23.12.2017
Aktualizováno 7.4.2020

BMW pro velke i male cestovatele. Zatim se seznamujeme.

První dojmy - Prvni dojmy byly ze je to velka a hlavne oproti Tdm siroka motorka. Koupil jsem ji ted takze nemame zatim najeto nic a nemuzu srovnavat, ale uz se tesim na prvni kilometry.

Motor mi za tech par km prijde podobny jako na Tdm akorat s vetsim zatahem a dostava me boxer. Kdo na tom nesedel tak nevi co to je :D. Vaha tak znat neni, ani na miste mi neprijde extra tezka, tedy az na tlaceni do kopce to je fuska. Moto ze zeme vypada ze je ohromna , ale kdyz na tom sedim tak mi to prijde jako Dr. Celkove snad moto bude super a po malem servise spolu najedeme spoustu km.

Tak jsme s BMW pojmenovaná Bába projeli po Kavkaze a až na tu velkou váhu, při rochnění, výborná motorka. Na jedničku dovede jet skoro krokem a nemusí se spojkovat. Asi jediná nevýhoda je ta váha, jak na těžší terén, tak na zvedání.

Ježděno
Heidenau k60 scout Nájezd cca 15 000 km
Shinko 804 805 Nájezd cca 8 500 km (ještě tak 2t dají)

Opravy:
Při koupi byla moto v horším stavu

Rozvody, lišty, napínáky, hřídelky v sání, tlumiče, gufera ve vodičích, ložisko v hrušce, přetěsněné třmeny, prachovka spojky, spojka, benzinová pumpa.

Dokoupeny ochranné prvky pro motorku, splácané držáky na kufry. Kufry Top Bighusky, boční Zega i když hodně očesaná a druhy domaděl...

Norv
Norv napsal 27.12.17 v 16:29

Dekuji panove, uz se nemuzu dockat vyjezdu

ropr0812
ropr0812 napsal 25.12.17 v 14:52 10b.

Tak vidím že je doma. Ať ti dopřává jen radost a samozřejmě za deset.

SERZO
SERZO napsal 24.12.17 v 23:44 10b.

Fajn mašina
Samozrejme dávam 10b
Zároveň Ťa pozývam do skupiny Staré ale poctivé Endurá až by si mal záujem nájdeš nás tu na stránke v sekcii skupiny