Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Rudolf
Vloženo 7.4.2007
Aktualizováno 22.5.2017

Tak po dnešku (5.4.2017) už má moje motorka nového majitele. Přeji mu mnoho spokojených km.

Barva "Bombay orange metalic". Jsem moc rád, že jsem se pro ni rozhodl...i když mi "Harleyáři" říkají ferrero ).
Pro "hračičky" ( jako jsem já ) dobrá volb

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Velmi seriózní prodejce. Rozhodně bych se nebál u něj si pořídit novou motorku.

Honda NT 700V Deauville: Koupil si ji brácha, tak abych se " neopičil".

První dojmy - Úžasný zátah motoru - předtím jsem měl jawa 350/638 (výkon motoru 19kW a krouťák celých 33Nm ), takže rozdíl tam "vcelku byl" :)) . Také zvuk čtyřválce je poněkud jinačí... a žádné vibrace.

Motorku bych doporučil pro - I když je možné nastavit výšku sedla řidiče ve třech úrovních, myslím, že ideální výška řidiče se bude pohybovat kolem 170 - 180 cm.

Doplňky na motorce - Popsáno dále.

Další info: Po JAWA 23 Mustang, později JAWA 350/634 (a komplet přestavěná na typ 638) mám po asi 15ti letech konečně zase nějaké "přibližovadlo" - a moc pěkné...Původně jsem si chtěl koupit Hondu NTV 700 Deauville, ale tu si pořídil brácha.

Výhodou je i úložný prostor pod sedačkou spolujezdce, kam se dá "nacpat" docela dost drobností.

Z delších tras jsme zatím společně absolvovali 2x okruh po Rumunsku a 1x k Jaderskému moři. Při troše opatrnosti "zkousne" i horší cesty (polňačky, menší šotoliny - Rumunsko v okolí Svaté Heleny, a nejen tam).
Je to prostě výborný polykač kilometrů, aniž by řidič musel každou chvíli zastavovat aby si oddychla pr.el ( zadní sedací část těla).

Small_John
Small_John napsal 04.03.17 v 10:04 10b.

Parádní stroj, tahle barva jí sluší nejvíc

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 22:47 10b.

barva no coment

JHanz
JHanz napsal 30.08.14 v 18:21

Ahoj.
Prosímtě jaký stojan jsi koupil od SW-Motech který tam pasuje.Někdo říká že tam pasuje z CBF600.
Díky za info

Hnilda
Hnilda napsal 02.01.10 v 21:23

Krása kufry perfektní pěkně to ladí tankvak mám taky z lídlu a naprostá spokojenost dávám plnejch 10 tvá máša si to zaslouží

MaJkY1
MaJkY1 napsal 28.07.09 v 20:19