Yamaha XSR 900 (2016)

Vlastník LGxsr
Vloženo 22.12.2017
Aktualizováno 26.11.2020

Je to paráda. Užívám si cesty do prace a z prace. Je na ni sranda pozadnim i po dvou. Pro me dobrá volba.
Po 4letech - je to velice komplexní motorka město, ven z města, okruhy a cestování. V porovnání s konurecí pocitově tě xsr stvým krouťákem uhrane

Harley Davidson XLH 883 Sportster: Je to fešák, ale vypadal jsem na tom jak na děckém kole a jízdní projev mě nepřesvědčil
Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight: Parádní motorka, neuvěřitelný zvuk a charisma. Ale cena a úpravy (malá nádrž).
Yamaha MT-07 Moto Cage: Parádní svezení, přijatelná cena ale už jsem velký muž :)
Yamaha MT-10: brutální výkon, pohoda ale bylo to bez emocí a cena

První dojmy - Motorka hned padla do ruky a od prvního svezení spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzální moto. Já jsem si ji koupil jako první motorku a začátečník a dobře jsem udělal. Já ji mám do města a na vyblbnuti a pořádně zatahat. Jo a na okruh!!!

Doplňky na motorce - Zrcatka, páčky, koncovky říditek, padáky rám a motor, xsr štítek na pojistkach, brašničky.

Ovadatelnost suprova a pohodlná. Neni vhodná pro 2 ale bez problémů se člověk nabali na týden. Zatim bez poruch a běžný servis. Je to sportovec do města a na klikate cesty se sportovnim nádechem.

Kodlec
Kodlec napsal 27.01.19 v 21:30 7b.

Ahoj, právě jsem ji koupil. Řeším nějaké brašny. Co tam máš ty za model?
A jak seš s tím spokojen.
Dík

Kodlec

dekel
dekel napsal 10.01.19 v 16:47 10b.

Pekná , a zábavná Skúšal som

vopák
vopák napsal 22.12.17 v 15:44 10b.

Parádní bajk..musim si ten třívál někdy vyzkoušet.Hodně zábavy..