Jawa 350/354 Kývačka (1957)

Vlastník Jans
Vloženo 22.12.2017
Aktualizováno 22.12.2017

Jawa 350 / 354 se sidecarem Velorex 560, motorka vyrobena v roce 1957, sidecar připojen v roce 1960

První dojmy - Jawa byla moje první rozsáhlejší renovace a trvala asi 10 let, než jsem se dostal do tohoto stavu se kterým jsem jakž takž spokojený. Nicméně tedy jízda se sajdou a to především prázdnou je na mě hodně velký adrenalin :) Moc toho zatím spolu naježděno nemáme.

Motorku bych doporučil pro - nadšence

Motorka byla výhodná koupě, chtěl jsem mít něco v garáži a vyzkoušet si zda ji dokáži renovovat. renovace se nakonec protáhla na mnoho let a spolkla nemalé prostředky. Spoustu věcí jsem si musel nechat udělat a najít šikovné lidi, na věci co sami neumíte vezme občas hodně času. Mnoho věcí jsem musel dělat opakovaně, protože na poprvé to bylo špatně. S výsledkem jsem, ale víceméně spokojený a nelituji.
Co se týče jízdy se sidecarem je to moje první zkušenost a vůbec se mě to nelíbí :D ale snad si časem zvyknu. Bohužel na vyjížďky moc času nezbývá, takže se s ní chodím hlavně mazlit do garáže ;)

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 08:26 10b.

za mašinu i děvče 10

Varaník
Varaník napsal 04.01.18 v 05:50 10b.

pp377
pp377 napsal 01.01.18 v 21:19 10b.

Moc pěkné. Gratuluji! Motorka bez sajdy není kompletní.

jezeveCZ
jezeveCZ napsal 29.12.17 v 21:54 10b.

Motorka, dívka, foto, vše super...

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 29.12.17 v 17:54 10b.

Krásná mašina ,taky byla doma . Jen ta kočena s tou špinkou mi tam nepasuje! Jinak jasných deset!