BMW F 800 R (2017)

Vlastník jakubzet
Vloženo 20.12.2017
Aktualizováno 23.7.2018

Mašina, kterou jsem myslel, že si nekoupím, do BMW jsem jít nechtěl, ale když srovnám provedení, a hlavně kvalitu provedeni všeho potřebného tak není se očem bavit,

Motorka koupena od soukromý inzerent

Honda CB 650F: na mně moc malá, a na trochu delší cesty asi méně pohodlná
Kawasaki Vulcan S (EN 650): příliš malá, provedení dílu jako stupačky, brzdové páčky, a vše okolo strašně laciné...

První dojmy - prvním svezení velmi přijemné, po odzkoušení základního ovládání jako brzdy, rozjezd, otáčení, viditelnost v zrcátkách, přehlednost boardu na 1. nedá se srovnat s Japončikama

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky, a motorkáře co mají rádi dobré a kvalitní mašiny.s výbavou co se hodí pro denní jízdu i do práce.

Doplňky na motorce - Vyhrívané rukojetí jsou souč. výbavy, dále padáky, tank pad, kryt sedla spolujezdce, hlavní stojan, zásuvka 12V, ukazatel zař. rychlosti, držáky zadního i bočních kufrů..

na tomto BMW nemám odjeto delší trasy tudíž nemůžu recenzovat objektivně nějaké jízdní vlastnosti nebo postřehy z cest, vše se ukáže časem - v sezóně 2018, prozatím můžu sdělit pouze první dojmy a ty jsou většinou kladné a to hlavně příjemným posedem, použitými materiály , motorka je prozatím v záruce tak uvidím jak to bude dál s provozem a spokojenosti i po stránce spolehlivosti motoru. Věřím, že to bude O.K.

Davcoun
Davcoun napsal 29.12.17 v 12:41 10b.

jakubzet
jakubzet napsal 26.12.17 v 09:47

Už ať je venku pěkně...

Luba_13
Luba_13 napsal 24.12.17 v 14:04 10b.

Děkuji ti. Také mě seznámení s moto ještě čeká a moc se těším. Ale je jasne že jsme vybrali dobře. Přeji plno pěkných km.

JHman
JHman napsal 22.12.17 v 00:10 9b.

Skvělá motorka. Super ergonomie, jízdní vlastnosti, ovladatelnost, zábavný 2v motor, výbava, promyšlený mix extra modern design+ klasika prvky (budíky, výfuk, ...) , oproti Honda Cb650f, Ducati 821, ... jinde ...