PROFIL MOTORKY

Kawasaki ZX-10R Ninja (2006)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Oncek
Vloženo 13.12.2017
Aktualizováno 15.5.2018
Zobrazeno 1 294x
HODNOCENÍ PROFILU OD 2 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9

Popis motorky


Jedna z mála japonských motorek, která se mi líbila od prvního sjetí z výrobního pásu...

Více fotografii

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Yamaha YZF-R1: nebyly chechtáky na big bang
Suzuki GSX-R 1000: se mi nelíbí
Ducati 1098: nebyly chechtáky
Ducati 1198: nebyly chechtáky
Ducati 1199 Panigale: už vůbec nebyly chechtáky
Honda CBR 1000RR Fireblade: protože honda dělá taky tery, křoviňáky, sekačky, auta...

První dojmy - Po multistradě je to něco asi jako když člověk sedne z Jeepa do Ferari. Po pěti kilometrech jízdy nic nehodnotím, akorát že to jede prasácky. Uvidíme zjara... :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro magory... :D

Recenze

Já zarytý Ducatista jsem šel po dlouhé době do japonska... Bylo mi líto na okruhu ničit Duc, a taky peněženka by to asi neunesla, co si budem. Takže po zamítnutí 1098/1198/panigale padla volba na ninju, vždycky se mi hrozně líbila... Teď půjde do zelenýho laku, bo je lehce padlá, ale hvlavně kawa musí byt zelená. Přes zimu poladíme nějaký doplňky a uvidíme na jaře...

15.5.2018

Máme spolu něco ujeto, takže se dá trochu hodnotit. Když pominu trable se spáleným altíkem asi 5 dní před odjezdem na okruh a následné nahánění dobré duše, která to umí kvalitně převinout, jsou zkušenosti veskrze pozitivní, leč zatím vícemeně oťukávací. Jede to jako prase, když neni člověk zvyklej na takovej výkon a nemá to ještě tak ošahaný, může se lehce dostat do průseru... Párkrát jsem přijel domů na výměnu trenek... :D :D Ve vysokých otáčkách se musí s plynem opatrně, hlavně na výjezdech když člověk topí má přední kolo tendenci furt letět do luftu a ten tlumič řízení od strýca Élinsa je dle mýho docela dost měkej, takže se to umí pěkně splašit. Brzdy stojí za vyližprdel tak, jak všichni píšou, to je bez debat. Pancíře a sintrmetalový desky od nissinu a brzdnej účinek je o 100% lepší, vadnou o dost později, ale pořád to neni brembo. Na okruhu 4-5 kol a znatelně vadly, ale dalo se s tim jet. Jinak je to dost nekompromisní stroj, když si chceš užít srandu, musíš nad ní mít pořád pevnou ruku, nedělat chyby, protože je trestá. Je to zkrátka ortodoxní superbike. O cestování, nebo posedu(měřím 190 cm) se tady nerozepisuju, zbytečný... Prostě se na tom cestovat nedá ani hovno... Je prostě svá a proto se mi tak líbí.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Normik
Normik napsal 15.12.17 v 12:57 9b.

Že zradils Duc, tak -1bod, a to je nejnižší zákonná sazba

ingott
ingott napsal 13.12.17 v 15:46 9b.

Pěkná Kawka Černá v kombinaci se zlatou vypadá hodně dobře. Nechal bych to tak.

Více komentářůrenocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist