BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník tommy1200
Vloženo 12.12.2017
Aktualizováno 12.12.2017

Super pohodlnej cesťák s velkou výbavou.

BMW R 1150 GS: Má ji kazdej druhej a to ja nerad.

První dojmy - Motorka mi sedla od prvního rozjetí.Přes svou objemnost a vahu je neuveřitelně ovladatelná.

Motorku jsem koupil lehce nabouranou.Měla prasklou kapotu,masku se světlem,ohnute lešení,rozbitte zrcatko a par dalších maličkostí.Po opravě a kompletním servisu mám najeto přes 4000 km a jsem maximálně spokojenej.Díly jsem přes počáteční obavy sehnal v pohodě až na přední světlo.Tady pomohl e-bay.
Servis byl za hubičku.Taky proto že jsem si všechno dělal sám Žádný zádrhel během oprav ani servisu nepřišel.A to mam obě ruce levý.
Jízda na baworáku me překvapila.Nikdy jsem ho nevlastnil a hned mi padnul do ruky i do zadku.Přes svojí váhu a objemnost je to neskutečně ovladatelná motorka.Díky elektricky stavitelnému plexi a sedadlu se 3 polohami není problém najít dokonalou pozici.Mám 183 cm a 95 kg.Vyhřívané hefty a rádio s ovládáním na řídítkách je luxus který jsem nikdy na motorce před tím neznal.Když už sednu na motorku jezdím spíš delší trasy.Spotřeba se mi nikdy nedostala přes 5 litrů.S nádrží na 21litrů je slušnej i dojezd.Motor neni žádnej překoňovanej zabiják ale na svižnější jizdu stačí.A na cestování ideál.Abych jenom nechválil tak převodovka teda neni jedna z nejjemnějších.Ale jsem silné hovado tak jsem si zvykl.Podvozku nemám co vytknout.Sice se dá ladit tuhost jenom zadního tlumiče ale neni to supersport.Na předním zavěšení mě nejvíc baví že se vůbec neponoří vidlice ani při razantním brzdění.Úložného prostoru je díky trojici kufrů dostatek.
Už se nemůžu dočkat delší dovolené s podobně postiženými kolegy!

alkorek
alkorek napsal 17.12.17 v 08:20 10b.

Krásný stroj. Ať slouží!

cruiser
cruiser napsal 16.12.17 v 20:47 10b.

Vítej v klubu

larrymullen
larrymullen napsal 16.12.17 v 09:21 10b.

Skvělá volba,taky mám

lonza
lonza napsal 16.12.17 v 09:16

pěkný stroj,mnoho pohodových km přeji

bynalli
bynalli napsal 16.12.17 v 08:35 10b.

Příjemný cesťáček...tak stousty krásných kiláků