renocar_unor

Blata 125 Motard (2011)

Vlastník gnognom
Vloženo 11.12.2017
Aktualizováno 10.1.2018

skvělá motorka, ještě lepší motárd, a ještě ještě lepší je, že pochází z Moravy :D
co víc si přát.

Motorka koupena od někoho

Derbi Terra 125: mam radši motárdy
KTM Duke 125: vcelku drahá

První dojmy - První dojmy...no...láska na první pohled :D blatka mě velice překvapila výškou sedla, se svou řekl bych střední výškou (180cm) se na ni krásně poskládám a vše je tak akorát :D

Motorku bych doporučil pro - Blata je nejvhodnější pro začátečníky, ale i pro všechny kterým se blata líbí.

Doplňky na motorce - Blástry Acerbis, kufr + nosič, polepy ráfků.

Sice nic moc najeto nemám, ale i tak se zkusím rozepsat.
Když jsem na blatce jel poprvé byl jsem mega natěšenej ale cítil jsem i mírnou trému, protože jsem před tím jezdil jen na fechtlu a kývačce a oproti nim má blata vyšší výkon a tak jsem jí moc netočil (max 7000ot/min), teď ji točím někde do 9500ot/min, kde má nejvyšší výkon. Blatka je velice pohodlná, z fotek jsem byl trochu skeptický, po nasednutí ale všechny obavy vymizely. O prázdninách jsem byl na motovýletě kolem Slovenska, kdy jsem denně urazil 300km+ a vůbec mě nic netlačilo a nebolelo.
Tím pádem jde s Blatkou i cestovat. Spotřeba se vyšplhá nejvýše na 3,5 l/100km, s tím že člověk jede namax. :D Po koupi mě trochu pozlobilo zápalko (no jo VAPE, kdo má Blatu ví) a kvůli tomu jsem nemohl 14dní jezdit. Jinak celkově motor chce točit, točit a točit. Úložný prostor tam je asi tak na jeden inbus, vše vyřeší koupě kufru s plotnou. Blatka je velice lehká a díky tomu je dobře ovladatelná. Se spolujezdcem zkušenosti nemám, ale sedadlo spolujezdce je vcelku tvrdé a madla spolujezdce tam jsou k ničemu, jsou velice nízko a přímo pod zadkem, tím pádem po přidání/ ubrání plynu to se spolujezdcem dobře mává, tím pádem bych volil klasickou variantu lepení se na řidiče. Servis, řekl bych že cenově je to tak nastejno s ostatními stopětadvacítkami. S brzdy jsem nadmíru spokojen, i když jsou to jen dvoupístky tak se blatka zvedá na přední jak nic :D Motorka se cítí nejlépe na okreskách, v terénu i městě. jinak zvuk motorky je luxusní, oproti jiným stopětadvacítkám má blatka hlubší.

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 16:46 10b.

pěkný mrnous

gnognom
gnognom napsal 04.03.18 v 13:11

jo, díky moc

crystalák
crystalák napsal 03.03.18 v 22:36 10b.

at slouží a dělá ti jen radost ,mnoho štastných km ,dávám 1O b

gnognom
gnognom napsal 10.01.18 v 20:47

Díky

pp377
pp377 napsal 08.01.18 v 20:50 10b.

Moc pěkná, ať se Ti daří!