Yamaha TT 600 R (2001)

Vlastník Voopec
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 3.12.2017

Jednoduchá motorka do terénu, ale i na silnici.

První dojmy - Klidná, nijak dravá motorka. Hezky ovladatelná bez větších vibrací a tak. Padla do ruky hned, jen to nakopavání někdy pozlobí.

Doplňky na motorce - Maska UFO plast s led proužky
Přední blatník Yamaha yz
Hrubý potah sedla Blackbird
Mezisvod dominator
Laděný výfuk i s vložkou
Jiné zadní blinkry
Předělaný držák spz
Sklápěcí zrcátka
Řidítka s hrazdou
12v zásuvka

Vesměs bezudržbová motorka, nechce žádný větší servis. Sem tam vyměnit olej a to je asi tak vše. Motorku jsem si udělal podle sebe, tak aby se mi líbila. Protože origo vypadá už poněkud staře. Ale jak se říká starý dřevo nejlíp hoří a platí to i u motorek. Samozřejmě má nedostatky, jako trochu větší váhu, na takový typ motorky docela žere, ale kdo by to řešil. Podvozek je super a motorka celkově dost odpustí. V terénu je to takový traktor. Projede to vše, ale není to hold závodní Enduro. Na silnici podle gum, ale není to závodění. Je to takovy fajn univerzal pro ty co chtějí něco do terénu, ale i popojet někam dál po silnici. Výkonu má tak akorát a po dváce asi bude trhat ruce. Pro mě jelikož jsem přešel ze silnější, tak je taková klidnější. Což je mi ovšem příjemné. Nechce mě to zabit.

Voopec
Voopec napsal 03.12.17 v 21:50

Joo, XR taky parádní stroj. Jinak díky moc a tobě taky 👍🏻

PSanec
PSanec napsal 03.12.17 v 16:32 10b.

Zdravím, velmi pěkné japonské universální enduro.Poctivá mašina s nakopávačkou.Nemáš problémy s nožním startováním.Vlastím Hondu XR 650, taky perfektní universální enduro.Přeji mnoho pěkných km,hezké vánoce a skvělej motorkářskej rok 2018.