Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Goodji
Vloženo 30.11.2017
Aktualizováno 13.9.2019

Vloženo: 14.02.2018, Uskutečněno: 14.02.2018, Stav tachometru: 18147 km, Zhlédnuto: 89x

Namontoval jsem vyhřívané rukojeti OXFORD OF691 TOURING Premium. Montáž je jednoduchá, tak že celkem není co popisovat. Původní rukojeti jdou sundat bez poškození pomocí WD40 a šroubováku. Šroubovák se vrazí mezi řidítka a rukojeť, vstříkne se WDčko, pak stačí jednou zakroužit šroubovákem po obvodu řidítek a rukojeť jde dolu sama. U plynové rukojeti je třeba odříznout, nebo upilovat aretační lem. Na levé rukojeti se musí odstranit zbytky původního lepidla (trichlorethylenem, acetonem apod.). Pro lepení jsem použil lepidlo MAMUT GLUE High Tack (https://www.denbraven.cz/produkt/mamut-glue-high-tack/). Dodané sekundové lepidlo je v podstatě nepoužitelné.

Goodji (4) napsal 14.02.2018 v 20:02

to Clint.: Nejdřív jsem nechápal, k čemu je vyhřívání rukojetí dobré, ale nedávno jsem absolvoval 80 km při teplotě 5 st/C a rychle jsem pochopil.

Goodji (4) napsal 14.02.2018 v 19:59

to georgeCZ: Samozřejmě by to šlo i chemoprenem. Ale mamut je lepidlo k nezaplacení a mám ho doma vždy dostatek. Je pružné, vlastnosti nemění ani stárnutím a teplotou, je bez zápachu a přilepený předmět drží fixovaný ihned po přilepení. Používám ho na lepení čehokoliv - věšáky, kachličky, opravy nábytku, drobnosti na autě i na motorce.

Clint. (76) napsal 14.02.2018 v 14:40

Jo, to je vecicka, bude teploucko na vanilky me staci poziti na 50procent a ruce rozpalene jak na panvičce

georgeCZ (1) napsal 14.02.2018 v 09:12

Já je lepím chemoprenem v malém množství na obě plochy a drží to hodně slušně.

• Oprava a prodej

Tak došlo k nevyhnutelnému. Prodej našeho stromíka. O koupi silnějšího, bylo rozhodnuto už minulý rok, ale nehoda to jen uspíšila. Naštěstí nebyl stromík při nehodě nijak vážně poškozen (na rozdíl ode mě), po výměně něko

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • Nehoda

Tak tenhle rok si už určitě nevyjedeme. Při návratu z naší poslední vyjížďky jsme v Hořicích projížděli cca padesátkou po ulici Erbenova směrem od kruháče, a z vedlejší, Haklovi ulice nám, přímo pod motorku vletěla mladá

Typ: Havárie
    Vloženo: 31.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • snížení stupaček o 25 mm

Další úprava vyhovující mé postavě. Zase se mi jezdí o něco lépe. :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2019