Yamaha MT-01 (2007)

Vlastník ratahamata
Vloženo 29.11.2017
Aktualizováno 29.11.2017

Yamaha MT01 je motorka pro lidi co milují něco extra a chtějí vlastnit a krotit něco vyjímečného. Jízda na této motorce je návyková a má svá specifika, které buď člověk miluje nebo nesnáší. Čili ne motorka pro každého.

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: Yamaha mě více uchvátila svým zjevem, jízdním projevem a zvukem. A miluju dvou-válce.

První dojmy - Úžasný zvuk, majestátný vzhled a neskutečný motor. Ano, existují motorky co jsou silnější, rychlejší, mají lepší zrychlení, ale s motorkama je to jako s ženama - každému se líbí něco jiného a to je na tom to krásný. Jízda na mozorce je o emocích a pocitech a ty musí vyhovovat právě nám a ne někomu jinému. Proto MT01.

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k výkonu a specifickému vzhledu, tak zkušeným motorkářům, co vědí, co chtějí a dokážou si to pak náležitě vychutnat.

Doplňky na motorce - Pár maličkostí a drobných doplňků, které dodávají punc jedinečnosti, ale nic přeplácaného.

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 15:07 10b.

gratulace,jen at jezdí.

jurajda
jurajda napsal 08.01.18 v 01:29 10b.

vopák
vopák napsal 30.11.17 v 14:00 10b.

Parádní Yamaha..ten vzhled je prostě peckovej.A ten obrdvoubuch by mě taky lákal..