renocar_unor

Vlastník AvoG
Vloženo 27.11.2017
Aktualizováno 1.12.2017

Gina dýcha čistý vzduch

Vloženo: 12.06.2018, Uskutečněno: 12.06.2018, Stav tachometru: 32 km, Zhlédnuto: 32x

Dnes bola na pláne iba ľahká údržba. Od listopadu, kedy som motorku kúpil som sa ešte ani nepozrel na stav vzduchového filtra. Preto som sa rozhodol pre preventívnu výmenu. Filter som si objednal poštou a výmena spočívala v 5 torxových šróboch, 3 plastoch a to je všetko... Pre ilustráciu prikladám pár fotiek. Trochu som sa vyblbol pri čistení plastov a som spokojný. Ďalší deň, kedy som spravil niečo pre moje jednovalcové dámy dole v garáži. A to je vždy dobrý pocit.

• Zadná brzda, krok tretí.

Pomaly ale isto sa prehrýzam údržbou Giny, ktorá sa mi za to hádam na jar odmení :-) . Tentokrát som sa mrkol na zadnú brzdu. V podstate nič nové pod slnkom, konštrukcia zadnej brzdy sa až tak od tej prednej nelíši. Jed

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.12.2017
    Uskutečněno: 18.12.2017
  • Krok druhý = bezpečnosť (?)

V priebehu dnešného dňa som sa veru nedostal k sľubovanej reťazi, ale zato mi padla do oka predná brzda. Kedy bola menená brzdová kvapalina? Kedy boli vymenené alebo odmastené brdzové doštičky? A komu sa dopekla páčia či

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.12.2017
    Uskutečněno: 30.11.2017
  • Prvý krok ku kráse a funkčnosti = bočný stojan

Takže dnes bol prvý deň kedy som sa začal Gine (meno pomáha vybudovať si vzťah a odpustiť nedostatky) venovať. Prvý problém ktorý som si zaumienil vyriešiť bol ohnutý bočný stojan! Tento problém znemožňoval motocykel jed

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.11.2017