Kawasaki VN 1600 (2004)

Vlastník Bajo
Vloženo 26.11.2017
Aktualizováno 30.11.2017

Krásne kladivo ktoré som vždy chcel mať doma ja mám proste klasiku rád.

Yamaha XV 1900 Midnight Star: důvod neuveden

První dojmy - Na svoju hmotnosť sa výborne ovláda pri jazde. Na mieste je to sem tam boj ale na to sa dá časom zvyknuť a bola to láska na prvý pohľad. Chcelo to trochu času kým som si na motorku úplne zvykol kôli hmotnosti a mojej prestávke bez jazdenia ale teraz je to krása pohoda a radosť z každého kilometra.

Motorku bych doporučil pro - Mal by to byť väčší chlap ktorý má silu hlavne kôli manévrom na mieste ale pri jazdení sa ta váha nejako stratí.Podla mňa to určite nieje pre úplného začiatočníka aj keď ja som si ju kúpil po 20ročnej prestávke a na takej veľkej a ťažkej moto som pred tým nikdy nejazdil a podľa mňa si to musí každý skúsiť sám či mu tá motorka sadne tu sú rady nanič nebáť sa vyskúšať mašinu hoci na pár metroch je to vždy viac ako 100 rád.

Doplňky na motorce - Doplnky sú na mašine len čo už boli keď som ju kúpil.Padáky, kožené brašne,opierka spolujazdca,plexi,platne na nohy spolujazdca, prídavné svetlá,ladený výfuk

Páčila sa mi na prvý pohľad mám rád tento typ motoriek zaujala ma ta veľkosť hlavne kôli tomu že na menšej by som vyzeral určite smiešne keďže momentálne mám 183cm a130kg. Nieje to motorka pre každého hlavne na mieste je s tým robota niekedy a už pri zastavení pozerám sklon kde chcem zaparkovať aby som pri vychádzaní nemusel cúvať do kopca lebo samozrejme že spiatočku to nemá. Motor ťahá krásne bez problémov na 5ke 50-120km/h.Brzdy myslím na tú hmotnosť super ale nemám s čím porovnávať na inej podobnej mašine som nejazdil. Pri mojich rýchlostiach okolo 90tky to stačí to nieje stroj na preteky aj keď sem tam treba potiahnuť za plyn viac. Podvozok mne vyhovuje zo začiatku som trochu bojoval v zátáčkách hlavne pomalých vracákoch sa riadidlá zatvárajú ale časom si na to človek zvykne a naučí sa to ovládať. Spotreba okolo 6l/100km presne som to nemeral. Na cestovanie je to stroj v pohode. Poruchy som zatiaľ nemal žiadne tak dúfam že ma to aj naďalej bude obchádzať. Servis len klasický olej,filtre atď.

vazan
vazan napsal 01.12.17 v 21:23

super stroj.mam ji prvni sezonu po 25letech.

mazel1500
mazel1500 napsal 30.11.17 v 17:42 10b.

Super stroj. Kawa je moje srdeční záležitost!
Přeji jen samou pohodu v sedle.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.11.17 v 18:25 10b.

Parádní Kawa gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 27.11.17 v 17:51 10b.

Supr stroj.

fery251
fery251 napsal 27.11.17 v 09:11 10b.

Kawa je dobrá volba. Gratuluji a ať ti dělá jenom radost