renocar_srpenPROFIL MOTORKY

Yamaha XVS 1100 DragStar (2005)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník -Luboš-
Vloženo 25.11.2017
Aktualizováno 29.10.2019
Zobrazeno 1 536x
HODNOCENÍ PROFILU OD 4 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Opět, vše je ještě před námi. Moc se těším na příští sezónu. Hned jak to po zimě vyleze nad nulu tak vyrážíme. .. už to nepůjde vydržet tak jako tak... opět budeme zajíždět, 2005 - 4400km...

Více fotografii

První dojmy - Pocity z první jízdy ? No jel jsem na ni zatím opravdu pouze jednou ;-D. Už je to dospělá motorka. Je to sice jen pár kubíků navrch tomu co jezdím už léta. Ale je to o dost vážnější, je velmi nízká, pocitově o dost lehčí než ve skutecnosti opravdu je..

Doplňky na motorce - Zatím pouze padací rám instalovaný mnou...

Recenze

Už tři roky hledám druhou motorku, která se přiblíží té první natolik, že ji nebudu chtít za rok opět prodat jako ty předešlé (Triumph Bonneville, Triumph Bonneville America a Sportster Custom 883, pozor, aby to nevypadalo jinak než to je, všechny tyto tři motorky jsou podle mě naprosto úžasné, každá má svou skvělou osobnost a charakter, ale každá motorka není pro každého, každý si musí najít co mu vyhovuje. Každý to má určitě jinak, ale já osobně dnes nejezdím na tom co se mi nejvíce líbí ani na tom co nejlépe jezdí, či zní, ale jezdím na určitém kompromisu všecho, co od motorky potřebuju, tedy určitý styl, musí splňovat požadavky na mnou požadované pohodlí, musí být dostatečně praktická, jezdím často ve dvou a hodně užitkově, nákupy a tak... takže stylový bobr by se mi líbíl, ale bohužel a to není prostor...), ale už si ji nechám a budu se z ní těšit o vikendech na chalupě, tak jako v tydnu doma z té první . A věřím, že jsem ji v Drakstare nakonec opravdu nasel... už jsem ji jednou málem koupil. Před deseti lety, jako novou... ale pan v Yamaze v Braníku mi tu motorku tak dlouho rozmlouval až jsem odešel a koupil Intrudera. A bylo to tak asi správně. V něm jsem našel to co mě vyhovuje. A je fakt vtipný že se ke mě ten Drakouš nakonec stejně dostal . Svezl jsem se zatím jednou, z bazaru domu pochlubit se a pak to zaparkovat na chalupu... a pocity byly úžasný. Je to dospělý. Pouhých 300 cm3 navrch od Introuše, ale posum obrovský. ... lépe to sedí, má to o poznání tužší rám, pár velmi příjemných koníků a newtonů navrch, výborně to brzdí. ... až to přes zimu ustrojím a něco na jaře na jezdím, napíšu pocity .

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.11.17 v 18:28 10b.

Super Dragouš gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 26.11.17 v 16:29 10b.

Supr kousek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.11.17 v 15:17 10b.

je dobré udělat si radost. Tak přeji pohodu v sedle a hodně šťastných kilometrů .

Více komentářůTOPlist