Honda PCX 125 (2016)

Vlastník puffybodie
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 6.10.2021

Vloženo: 29.04.2019, Uskutečněno: 26.04.2019, Zhlédnuto: 19x , Bod zájmu: Vodní nádrž Morávka

Tak dnešní výlet jsem směřoval na přehradu Morávka. Původně jsem chtěl jet i Žermanice a další, ale rozhodl jsem se skočit si do Motozemě vyzkoušet tenisky ve slevě (bohužel neseděli) a otevřené helmy na potencionální budoucí stroj (normálně mám tak L, ale ty levné co tam mají mi bylo na hlavě velké i S, zato sluneční clona se mně zastavovala na nose i u XL, číňané mají asi zvláštní skořápku, asi budu muset nakonec skončit u Vespa P-Xential, ale uvidíme).

Cestou zpátky z Morávky jsem si řekl, že se vrátím jinudy kde jsem ještě nejel a v Pražmu (ě/a/wtf...) jsem se dal doleva přes Na Suché, Pod Krásnou, Bystré, Lubno, Pržno, Baška... trasa hned po odbočení naprostá paráda zatáčky. Samozřejmě většina mých tras není na lítání 120 a více s těžkým strojem a i proto asi potkávám tak málo strojů v podobných místech, což je škoda, protože jsou to super pojezdy nejen pro malorážky.

Na mapě na mapy.cz nemám zpáteční trasu komplet, ale celkem bylo opět najeto něco okolo 100km co stálo za to.

mildafleck (-5) napsal 29.04.2019 v 21:53

Krásné místo

• Ložiska variátoru + spotřebák

Ložiska obě ve variátoru vydržela jen cca 13.500km. Což je teda nic moc a záruka samozřejmě dávno není. - řemen 1270 - vodítka 303 - kroužek pojistky 41 - jehlové ložisko 409 - kuličkové ložisko 469 - válečky 495

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.10.2021
    Uskutečněno: 11.10.2021
  • Dobré info pro všechny PCX majitele ohledně baterie

Tedy pro model 2014 a novější. Jak jste asi sami zjistili, tak originál Yuasa YTZ8V se akuálně (rok 2020) pohybuje 2200 - 3800 Kč což je za baterii 7,4Ah, 120A docela psycho. Samozřejmě že u našeho stroje odešla po 5 let

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.07.2020
    Uskutečněno: 30.07.2020
  • Po práci legraci - a na Kružberk

Víkend jako vždy hlásí, že bude hnusně, tak je opět třeba využít doby po práci a "odskočit" si někam po okolí. Možná jsem byl na Kružberku jako malé dítě (nevím, nepamatuji se), ale už nějakou dobu jsem se tam chtěl po o/cestovani/?act=poi&did=2213

Vloženo: 25.04.2019
    Uskutečněno: 25.04.2019