renocar_unor

Honda PCX 125 (2017)

Vlastník Jirka1988
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Překvapila mě, je super. Jen tam něco "drnčí" a nikdo neví co :)

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Chtěl jsem ji, tak mě nemuseli ani přemlouvat :D

První dojmy - Motorka padla skoro hned do ruky (asi po 200 km), nejdéle jsem si zvykal na citlivost přední brzdy. Jinak je dokonalá, akorát to sedadlo bych vylepšil.

Motorku bych doporučil pro - Zvládne každý

Doplňky na motorce - Držák na telefon

Motorka koupena jako nová, sedla skoro hned do ruky, neměl jsem s ní problém, akorát si zvyknout na brzdy. Cesta domů byla opatrná. Dal jsem ji pod plachtu a od 15.7.2017 mám najeto 2300 km. Jízda super, motor super na 125 ccm, brzdy taky v pohodě, podvozek - lepší je rovná cesta, když jsou hrboly nebo vlny, přijde mi, že jí to moc nesedí, ovladatelnost super, se spolujezdcem to taky šlo, ale zrychlení jde dolů (nutno říct, že vezla dobrých 170 kg živé váhy :), úložný prostor super, tam se vlezl i meloun pro děti, takže předčil očekávání, spotřebu mi to ukazuje 2-2,1 l/100 km skoro pořád, těžko říct, největší problém je, že nedokážu říct kolik přesně v nádrži zbývá když, to začne blikat. Servis zatím jen první a poruchy žádné (jednou se mi stalo, že zhasla přístrojová deska, po vypnutí a zapnutí ok, něco drnčí při jízdě, podle servisu ok, nic neslyší). Nejlépe sedí na silnici a ve městě. Neřekl bych, jak dokáže některým autům na světlech udělat papa :) Je prostě super.

Vladik73
Vladik73 napsal 27.01.18 v 15:37 10b.

budes spokojeny jako ja.