Yamaha FZ6 N (2008)

Vlastník hlacnak
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Motorka je velmi lehká a hlavně pohodlně dosáhnu na silnici. Širší řidítka, dobře se drží.

Suzuki SV 650: Tato motorka se mi líbí a stejně tak se na ní pohodlně jelo, ale v okolí se prodej zajímavé momentálně neobjevoval.
Honda CB 600F Hornet: Na opačný konec republiky se mi nechtělo.

První dojmy - Motorka je v dobrém stavu a i když byla venku zima jak v mrazáku, tak na převoz těch pár km to šlo. Je to čtyřválec a celkem svižný, pěkně táhne, no takový malý traktor :D

Motorku bych doporučil pro - Začínající i pokročilí, v malých otáčkách jrn přede a pomalinku šlape, jakmile se ale podřadit a vyženou otáčky, tak je 150 a mašina se dere dál

Doplňky na motorce - Padáky

Výběr byl náhodou, prodej se objevil nedaleko, a i když je zima, zajeli jsme se podívat. Technický stav je fajn, udělala se projížďka a hurá do garáže. Zadní brzda byla nepoužitá, přední je ještě na dvě sezóny. Chce to jen zvyknout na spojku, bere u FZ až trochu výš, takže hlavně ten první pocit pomalého rozjezdu do garáže s mírným stoupáním byl nejistý, už ok. Sedačka je pohodlná, prdel nebolí, delší cesta není problém. Mašina není těžká, dobře se na ní jede. Příští rok po zimním servisu doplním další poznatky.