renocar_unor

Jawa 250/559 panelka (1964)

Vlastník HAWK220
Vloženo 15.11.2017
Aktualizováno 15.11.2017

Motorka je po repasi je pěkna ,barvu sme dělali dle origo na kostře . je to prví z panelek které mněli ještě svíčku mimo osu válce

Motorka koupena od koupě v rodinném domě přes známého.Pán p

První dojmy - Je to super stroj ,jezdí se na ni skvěle ,po výbrusu táhne jako čert nemusím zbytečně podřadovat do kopečku.Nevíhoda je uložení zpětného zrcátka v řídítku to trochu nedomyslel.motorka my padla hned.

Motorku bych doporučil pro - motorka je si myslím pro každého je to jedna z nejlepe udělaných motorek

Doplňky na motorce - moto je bez doplnku

zatím moc nenajezdila .foto musím ještě doplni tato je ještě y dílny.Na motorce se dá cestovat sic nemám moc najezděno ale sedí se mi na ní dobřě. myslím že je nejlepší na asfalt a čistou jízdu po silnici ,nevadí ani trochu nespevněny povr ale na kros to rozhodně není a do města jen projet je to jenom přece vzducháč a v létě se to trochu zahříva.Ovladatelnost ok ,spotřebu nemám spočítanou a ani mně to nějak netrápí když jedu tak jedu

HAWK220
HAWK220 napsal 28.12.17 v 15:03

to už je spraveno madlo nezbylo ani deci barvy musel sem koupit

xxx6
xxx6 napsal 01.12.17 v 15:41 9b.

panelka ala ambasador, no nevím, ale hádat se nebudu, chlapi když už renovujete podle origo stavu tak lakujte i konec madla pod sedlem.

pp377
pp377 napsal 17.11.17 v 17:43 10b.

Pěknej kousek, ať Ti dělá samou radost.

Racek.
Racek. napsal 16.11.17 v 11:32 10b.

Tak takovouhle krásku jsem taky míval v garáži , už je to dlouho , byla taky z r. 1964 , celá origo černá , a teď mi napadlo , že jsem jí přebarvil rám na slonovou kost , nebo tak něco , kéž bych někde našel tu svou bývalou , nemá náhodou Rakovnickou starou spz??? Vím že dle čkp spz ještě existuje , no i kdyby ne , je to krasavice a jasnejch 10b.

Vencanator
Vencanator napsal 15.11.17 v 17:06 10b.

Nádhera. Ať dobře slouží dalších minimálně 50 let.