Honda NC 700X (2012)

Vlastník Mefisto74
Vloženo 14.11.2017
Aktualizováno 28.7.2019

Pohodlná, pro můj styl jízdy dostatek výkonu a naprosto luxusní spotřeba.

Motorka koupena od Kamarád

První dojmy - Vzhledem k tomu, že při koupi měla motorka najeto 6000 km...zajetý stroj, byl jsem nadšený. Po první vyjížďce už jsem měl hubu jak rohlík.

Doplňky na motorce - Vyšší plexisklo, centrální stojan, padáky, 3 kufry...vše od givi. Dále gripy, páčky spojky a brzdy, zásuvka 12 voltů, přídavná světla,zadní blatníček a prodloužení předního, výfuk IXIL ()

Motorka se mi vzhledově velmi líbí, je pohodlná a dobře ovladatelná. Ideální na cestování klidně i s partnerkou. Pěkný vzpřímený posez. Ani po delší cestě neboli záda ani ruce, třeba jako u Suzuki SV 650 S co jsem dříve vlastnil. Pro mé potřeby naprosto dokonalý cesťáček. Na moto toho naložím dost, když navěsím kufry. Nejvíc se mě líbí úložný prostor místo nádrže...ten je bezkonkurenční. Každý kdo to vidí poprvé, je pěkně vykulený co se tam vejde. Další velký plus pro mě je spotřeba. Ať počítám jak počítám, vychází mi koruna za kilometr. Maximálně lehce přes a to 90 taky zrovna nejezdím. Téhle motorce chybí pouze kardan, nebo aspoň řemen.

Ivossek
Ivossek napsal 21.11.17 v 22:45 10b.

Přeji mnoho šťastných a bezpečných km.

4542
4542 napsal 21.11.17 v 18:26 9b.

Dobrá motorka a za pár korun..

Quad
Quad napsal 16.11.17 v 11:39 8b.

Můj sen

Geodet
Geodet napsal 14.11.17 v 22:42 10b.

Dobrá volba.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.11.17 v 21:52 10b.