Jawa 350/634 (1976)

Aktualizováno 14.11.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

sakal01
sakal01 napsal 25.11.20 v 06:29 10b.

Krásná souprava

vidnoe
vidnoe napsal 13.02.20 v 17:33 10b.

Rosenbauer
Rosenbauer napsal 23.11.17 v 11:37 10b.

Super stroj, jestli hledáš stejně postiženýho kámoše, tak mám švagra kterej má kejvárnu 350 se sajdou a kejvárnu 250 a je na ně náležitě pyšnej protože takový stroje už se jen tak nevidí

Míra1970
Míra1970 napsal 21.11.17 v 08:31 10b.

Moc pěknej kousek.

JČ
napsal 18.11.17 v 19:11 10b.

Moc pěkná Jawička a dobrá práce.Jsem podobně "postižený" motorkář a přesedlávám s motorky na sajdu a vždy se to zase se sajdou znova, pár km. učím, než si zvyknu.Jinak kolo sajdy nemám bržděné, ale nám větší stroj a ten to ubrzdí v pohodě, Přeju hodně šťastných km. a pěkných zážitků na třech kolech.

Kenap
Kenap napsal 18.11.17 v 10:02 10b.

Parádní článek.Jako kluk jsem proseděl mládí v sajdě,pak naši koupili MBéčko.Jen pohon naší sajdy zajišťovala Jawa 500ohc.Motorce trošku tekl olej,nicméně jsme projezdili celou republiku a dodnes na to všicni rádi vzpomínáme.Přeji hodně pohodových kilásků a nádherných zážitků.

DejvGSR
DejvGSR napsal 18.11.17 v 07:59 10b.

Ještě hodnocení. Samo 10

DejvGSR
DejvGSR napsal 18.11.17 v 07:59

Konečně jsem si našel čas a přečetl tvojí recenzi. Se sajdou jsem jel jenom kousek po garážích, a také jsem hned během 50 metrů málem vymetl vrata garáže. Vůbec jsem nepočítal s momentem sajdy a s tím, že se na tom neklopí, ale zatáčí. Trochu mi to pak později tento zážitek připomenula čtyřkolka, tam se také zatáčí, samo se zvyšujícím se levlem řízení se pak klopí, skáče a podobně. Vždy mě zahřeje, když majitel krom vlastního ježdění přiloží i ruce a hlavu k dílu, a s láskou a mateřskou péčí se o svůj stroj stará, případně ho vyzvedne z popela. Přeju hodně šťastných a pohodových km tvé Jawce a celé rodince na toulkách našimi luhy a háji. Jinak fotky parádní, samá krásná místa k zastavení.

Opl
Opl napsal 18.11.17 v 07:31

"Je to prostě jiný zážitek a nedá se popsat, je to úplně jiné než na single motorce."Lépe bych to nenapsal .No a taky souhlasím sTargusem.
Přeji mnoho sajdových kilometrů .

Targus
Targus napsal 18.11.17 v 00:01

boneshaker:
Ono je to asi tím, co kdo považuje za opravdovou motorku.
Někdo má raději krosku, jiný silničáka, třetí nejradši unverzála.
A jsou taky lidi, kteří jezdí na starých pekáčích - teď nemám vůbec na mysli jen Jawy - a nikdy nevolají servis nebo neshánějí odvoz.
S tím už je trochu problém, chce to nemít levé všechny končetiny a z vercajku nevozit jen mobil s rychlým vytáčením čísla do servisu nebo asistenčky, že ano.
Ale rozumím tomu, že někoho může dopalovat, když zjistí, že kdosi druhý umí něco málo rukama.

sweetM
sweetM napsal 17.11.17 v 20:48

Tak nějak tiše závidím, já na ty renovace nemám trpělivost. Také se pomalu poohlížím po něčem co má více jak dvě kola ale zase ne čtyři, jak už nebudu moci ustát rovnováhu. Nechci kvůli takové maličkosti přestat jezdit. Hodně krásných zážitků a šťastných km.

pp377
pp377 napsal 17.11.17 v 17:41 10b.

Motorka bez sajdy není kompletní. Gratuluji k rozumné volbě. Rodinka může být pohromadě. Ještě nauč manželku jezdit a můžete jezdit dvěma stroji jak je to u nás doma.

MartinED250
MartinED250 napsal 17.11.17 v 15:37 9b.

Paráda. Na dvě stopy jsem si taky dlouho zvykal a po první projížďce jsem chtěl sajdu okamžitě odpojit, vždyť se nechci zabít! Ale když dala tolik práce.. Dnes už je to OK a dáváme spolu i 300Km za den.. Chce to jen cvik, vysedat, řídit plynem a brzdou. Hodně nasajděných kilometrů přeji.

boneshaker
boneshaker napsal 17.11.17 v 11:04 2b.

Jelikož jsem z Jawy vyrostl a přešel na opravdové motorky, tak asi nebudu objektivní. Za mě naprosto zbytečná nostalgie a návrat do let, které nikdo už nechce. Kdybych se měl rozhodovat, jestli že stejného roku Jawu a nebo Goldwing, volba je jasná a ještě něco ušetřím a nebudu stát u každé druhé benzíny se závadou. Sorry jako.

CharlesD
CharlesD napsal 17.11.17 v 10:45 10b.

Každá sajda se počítá. Já jezdím starší provedení lodě i motocyklu, ale zážitky jsou stejně dobrý jako na té tvojí. Kluk se se mnou vozí už od dvou let věku a rád za jízdy usíná (asi ho ukolíbá dvoutaktní dvouválcovej sametovej hluk hned vedle něj ), teď je mu sedm a příští rok jedeme sajdou do Rodop v Bulharsku. Přeju víc levých zatáček než pravých a spokojený návraty domů.

MWH
MWH napsal 17.11.17 v 09:22 10b.

super

wiking
wiking napsal 16.11.17 v 22:06 9b.

Se sajdou jezdím asi dvacet let nejdřív Dněpr a teď asi osm let Guzziny s velorexem. Je to úplně jinej lewel než sólo to umí každej. Je to jednoduchý do levý zatáčky uberes do pravý přidáš strciš tam prdel a jde to tam samo.Uzivej si to je nás málo.

slon
slon napsal 16.11.17 v 20:55 10b.

Targus
Targus napsal 16.11.17 v 20:40 10b.

No, tak já dávám sajdě nula bodů, motce asi tak půl, manželce jeden, páč je kočka, dítku dva, neboť je to od pohledu správný ďáblík, a ty já rád.
A zbytek do desítky přiděluji manželčině soc prc přilbě a origo brejlím. Ty prostě nemaj chybu!

Přeju (a trochu i závidím) hodně moc pohodových rodinných km!!!
Užívejte si to co nejvíc a co nejdýl!!!

Milan1963
Milan1963 napsal 16.11.17 v 20:08 10b.

Krasavice.

spike-cz
spike-cz napsal 16.11.17 v 19:48 10b.

xxx6
xxx6 napsal 15.11.17 v 10:08 10b.

za renovaci súpravičky jasná 10

Varaník
Varaník napsal 15.11.17 v 09:13 10b.

jojo jízda se sajdou je top.

lklouda
lklouda napsal 15.11.17 v 08:54 10b.

To je peklo s troskama ve sloupu.

pkKun
pkKun napsal 14.11.17 v 22:58 10b.

Jo jo klasika.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.11.17 v 21:51 10b.

mamaha
mamaha napsal 14.11.17 v 21:09 10b.