Honda XL 650V Transalp (2003)

Vlastník Syste
Vloženo 13.11.2017
Aktualizováno 5.4.2020

Dnes jsem si ji přivezl domů. Mám najeto za dnešek 75Km takže zatím nemám moc co psát. Na tachometru při koupi bylo 37 374 Km.

Aprilia Pegaso 650: Je to jednoválec s podivným zvukem.
BMW F 650: Jednoválec. Cena

První dojmy - První dojem je zatím super. Nemohu napsat nějak velké hodnocení, jelikož jsem ji dneska dovezl domů. Jel jsem po vlastní ose 75km. Jsem zmrzlý, ale velice nadšený. Motorka se chová velice slušně. Větší hodnocení napíšu, až rozmrznu a něco najedu.

Doplňky na motorce - Zadní kufr, centrální stojan, zásuvka 12V, zvýšené plexi, hrazda, podložka na boční stojan, padací rám.

Průměrná spotřeba - 5.33 l/100km

Transalpa jsem vybral kvůli jeho univerzálnosti. Hodlám na něm jezdit denně do práce a občas se projet někam dál.
Nemohu zatím více hodnotit, mám málo najeto.
Sedla mi hned.
Je velice pohodlná.

5157
5157 napsal 09.01.18 v 19:14 10b.

Ahoj, kdysi jsem ji měl a maximálně univerzální stroj pro každodenní používání pak přišel varan, protože jsem potřeboval silnější na dálky ve dvou, no a teď crosstourer. Jinak si myslím, že budeš velice spokojen hodně šťastných km.

BedazBrd
BedazBrd napsal 06.01.18 v 19:44

Gratuluju ke koupi. Pěkná motorka. Já si ji moc užívám. Za mě super volba. Na pohodové ježdění s předpokladem min.nákladů. Taky jsem koupil 52 Maxii a uvažuji že striknu horní víko do barvy jako to máš ty.

BedazBrd
BedazBrd napsal 06.01.18 v 19:43 10b.

momo71
momo71 napsal 11.12.17 v 16:59 10b.

, pekná farba !

Vojtek77
Vojtek77 napsal 19.11.17 v 14:37 10b.

TRANSALP forever