Suzuki GS 500E (2001)

Vlastník Andy00
Vloženo 12.11.2017
Aktualizováno 11.6.2019

Motorka, která je ideální pro začátečníky! Cena je slušná a skvělý výkon. Pro motorkáře/ motorkářky nižšího vzrůstu jako jsem já (164 cm) vhodná volba.

Suzuki GS 500F: Vyšší cena, menší dostupnost na trhu

První dojmy - Až na to kulaté světlo, je super, řekla jsem si, když jsem jí viděla v garáži u prodávajícího. Ale jakmile jsme ji naložili na vozík a já držela klíčky v ruce, další půl hodiny jsem v hlavě neměla nic jiného, než že je nádherná a hlavně moje se vším všudy i s tím krásným kulatým světlem!

Motorku bych doporučil pro - začátečníky, také je to dobrá volba pro motorkářky, nebo motorkáře menšího vzrůstu.

Motorku už chci snad od té doby co brácha přivezl svou první motorku.. A tak v naději, že se mi snad jednou poštěstí a budu mít svou motorku, jsem si začala vybírat motorku. Typ a značku motorky jsem měnila co "5 minut."

A tak jak se rok s rokem sešel, rozhodla jsem se konečně rozhoupat a vyhlédla jsem si Suzuki GS 500 F . Řekla jsem si, že si na narozeniny udělám radost a udělám si řidičák na A2. Řidičák byl napoprvé zdolán i s novinkami na cvičišti, jenže chyběli penízky na motorku. Celý rok jsme na ní šetřila a konečně jsem byla připravena si jí koupit, jenže dostupnost byla mizivá, cena stále neklesla a motorka se mi přestala líbit.

Strávila jsem přes dva a půl měsíce hledáním, až jsem našla tuhle krásnou Suzuki GS 500 E. Jako většině holek se mi nelíbilo kulaté světlo, ale chuť a chtíč mít motorku byla silnější, a tak jsme jeli 400 km v nejistotě (buď bude naše nebo jsme trčeli na dálnici přes 4,5 hodiny zbytečně). Po příjezdu jsme motorku zkontrolovali a nakonec se s prodejcem dohodli a motorku si odvezli.

Momentálně odpočívá v garáží, a probíhá pravidelná kontrola a servis (výměna oleje, čištění, seřízení a další maličkosti), jakmile sezóna začne, ať je připravena ke startu.

Fill01
Fill01 napsal 07.03.22 v 16:39 10b.

Pěkná Ať šlape jako hodinky

Alo1 napsal 08.02.19 v 18:42

Ať to tento rok jezdí!!

Andy00
Andy00 napsal 22.10.18 v 22:45

Díky, jo tak jistota je jistota 😀

kratop00
kratop00 napsal 10.10.18 v 11:37 10b.

Tééééda kurtnama jsi nijak nešetřila když sis ji odvážela.
Nehody se stávají. Někdy za to člověk ani nemůže. Důležite je poučit se a přežít to.
Vítej ve skupině co už spadly.