Honda CBF 600S (2004)

Vlastník bziba
Vloženo 12.11.2017
Aktualizováno 12.11.2017

Skvěla motorka do začátků, se kterou se člověk nemusí bát

První dojmy - Na motorce se mi líbilo, že i když jsem měl po nasednutí strach (čerstvě po autoškole), nebyl to vubec žádný problém, motokra jela svižně, řazení perfektní, všechno fungovalo tak, jak jsem očekával.

Doplňky na motorce - Na příští sezónu budu montovat na moto přídavná světla a GiPro.

Průměrná spotřeba - 4.55857 l/100km

Jízdní vlastnosti mi přijdou jako vynikající, pro mě jakožto začátečníka určitě super, že motorka není divoká a na přidávání plynu reaguje klidně.
Co by podle mého názoru mohlo být lepší, je zadní brzda. Možná je to jenom můj pocit, ale zdá se mi, že brzdí málo. Používám ji na přibržďování za jízdy, před zatáčkama, při dojezdu na křižovatku v kombinaci s podřazováním, a mohla by zabírat lépe (více).
Motorově super, podvozek má nastavitelnou tvrdost, sedlo je taktéž výškově nastavitelné.
I se spolujezdcem je motorka perfektně ovladatelná. V kombinaci s kufry nabízí dostatek úložného prostoru i na delší cesty. Při delší jízdě je pohodlná.
Co je z mého pohledu mínus je absence ukazatele paliva, jenom se rozsvítí žebravé oko a člověk si tak musí hlídat nájezd kilometrů na nádrž, aby měl aspoň trochu představu, kolik mu toho ještě zbývá.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 05.12.17 v 12:41 10b.

moc pěkná Hondička a kousek ode mě, třeba se někdy sejdem

Milan1963
Milan1963 napsal 16.11.17 v 20:09 10b.