Kawasaki KLE 500 (1998)

Vlastník Jirkahu71
Vloženo 9.11.2017
Aktualizováno 9.5.2019

Motorka na ježdění na pohodu, která nesvádí k tomu být všude první

První dojmy - kle?ko je příjemné do ruky a hezky se na něm jede. Je dost vysoké, takže se svými více než 190 cm se necítím jako skrčenec :) Enduro na současný stav našich silnic je podle mne ideální volba.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě se na kle?ku dá dobře začínat, ale i pro zkušeného je zábavné, jen začnou chybět koníci.

Doplňky na motorce - přidán kufr a začal jsem pracovat na padácích :D

Padáky jsou hotové a namontované, začíná zkušební provoz. Zatím nic nedrnčí
ani nerezonuje.

Do otáčkoměru přidán teploměr a měřič napětí, snažil jsem se o co nejmenší prasárnu :D

vykytováno, přebroušeno, plnič a nová barva (ještě chybí samolepky) doplněn homemade kryt prostoru svodů pod chladičem (nechtěl jsem prodlužovat přední blatník a štvalo mě co tam nalítá bahna :D ) poupraveny padáky a domontovány přídavné led světla.

Kle jsem zvolil protože mi příjde jako super kombinace toho co jsem od motorky chtěl. Dá se na něm cestovat i když poměrně malé nádrži s cca 200km zastávkami.
projede po louce, po polňačce či lesní cestě, Je slušně ovladatelné, takže klidně zajet na koupačku do lomu, nebo k řece. Není problém jízda ve dvou, i když solo je zábavnější :) trochu slabší přední brzda, jen jeden kotouč ale zatím vždycky mě zastavila. Při delších cestách bolí ze sedadla zadek, takže uvažuju o nějaké úpravě. Motor v nízkých otáčkách bere rychlosti dobře, ale ruce neutrhne.

_Michal
_Michal napsal 09.03.18 v 20:47 10b.

Do očí buší červenej kryt předního kotouče. Ale pěkná.

Jirkahu71
Jirkahu71 napsal 22.11.17 v 21:07

Na fotce jsou jeste neoriginalni predni blinkry se kterymi jsem ji koupil. To uz jsem napravil :) je tam par skrabancu, ale ty ji docela slusi.

jikur
jikur napsal 22.11.17 v 10:15 10b.

Krásná, jako nová.