renocar_unor

Aprilia ETV 1000 Caponord (2007)

Vlastník johnny55
Vloženo 8.11.2017
Aktualizováno 8.11.2017

Nádherna italka, žádná tuctovka, super motor i parádní pohodlí

První dojmy - Kdyz sem si pro ni přijel, překvapila mě její velikost. V reálu vypadala jeste líp než na fotkách. První svezení prostě super, hned sem věděl že pojede semnou domů.

Doplňky na motorce - Na moto jsou origo aprilia kufry a top case Givi, Navigace, a doplnil jsem stítek o deflektor. Jinak je v originálním stavu tak jak vyjela z fabriky.

Potřeboval jsem změnu, chtěl jsem něco pohodlnějšího než je moje Falco,něco s většími zdvihy aby se stím dalo jet i potech našich rozm...ných silnicích. Italky jsou moje srdeční záležitost a s Falcem jsem nadmíru spokojen, tak proč nezůstat u Aprilie.

Svezení na Capovi je parádní, krásně pohodlná motorka, trochu mi to lomcuje s hlavou ale to snad spraví lepší štítek, jinak ochrana zbytku těla před větrem je super. Krásné pohodlné sedla, manželka je spokojená, není to proní takovej kostitřas.
Brzdy by mohli byt trochu ostřejší ale jde jen o zvyk, na svoji váhu brzdí dobře, uvidíme až ji naložím plnou polní. Podvozek a celkově ovládání je super.Uz sem snim prohnal i pár ambiciozních silniček Motor pro mě žádné překvapení, mam rád charakter Vcka, není tak zbrklá jako Falco ale taha taky pěkně. Parádně svítí, dvě H4 ve světlometu si s osvícením silnice hravě poradí ... Zatím ho proháním převážně po silnici, zkusil se parkrát sotolinu, jízda ve stupačkách super, ale Michelin Anakee 3 se na to moc nehoděj. Za to na suché silnici jsou parádní.
Zatím ma najeto asi 2000km, a žádná závada se zatím nepojevila. Když jsem ho přivez měl jen něco kolem 20500km, pán toho moc nenajezdil , včetně servisky, všechny faktury, protokoly z STK, boční origo Aprilia kufri a topcase Givi atd. Stav v podstatě nové motorky. Spotřebu mám zatím kolem 7 l/100km.

johnny55
johnny55 napsal 25.02.18 v 11:19

Diky. Je to super stroj.

bonup
bonup napsal 15.11.17 v 22:22 10b.

Moc hezká italka. Ať ti dělá radost.

findejs1310
findejs1310 napsal 15.11.17 v 12:34

Jo jo moje řeč...je to pohodlná potvora
A ta barva to je luxus.
Gratulace

MiKas004
MiKas004 napsal 13.11.17 v 07:54 10b.

Moc pěkná mašina, taky se mi moc líbí.

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 12.11.17 v 00:24 10b.

Přeju hodně štěstí ať se ti vyhnou ty známý neduhy. Taky jsem o ní jeden čas uvažoval, ale nedal jsem ten kokpit