Hero puch Majestic Vogue (2004)

Vlastník KapitanMasakr
Vloženo 30.10.2017
Aktualizováno 25.8.2021

Je to bestie, na kterou nedám dopustit.
Jede jak o život, hlavně když odbrnkneš na plném plynu spojku a máš vítr v zádech.

Motorka koupena od Santa Claus

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: Pomalá

První dojmy - Babeta je proti tomu slimák ve slidemovie. Motorka se dá přirovnat k agresivnímu bezdomovcovi, nikdy nevíš co od něj čekat a když si nedaš pozor domlácený skončiš v mžiku mrknutí oka v nemocnici.

Motorku bych doporučil pro - Zkušený, vysloužilý jezdec motogp, ale pouze ten, co získal za sezonu aspoň jednou mistrovství, jinak hrozí člověku smrt, či vážné zranění.

Doplňky na motorce - Zapalování z Rsv mille, převody, plexi, halogen z nákladního vozu, vodíkový generátor, alarm, lokátor, nový karbec, tašky.

Kupovaná nová, na motorce sem najezdil tisíce kilometrů. Nabral sem na tom zkušenosti na cbr 1000, které jsem pak naležitě uplatnil. Vysekal jsem se na motorce nespočetkrát a taky trvale zranil no a právě toto mě zachránilo od smrtelných nehod na litrech, protože jsem se potom neskutečně bál či jen vzpomínal.

Motorku stále plně užívám na houby do terénu, do lesa, do města když je vedro, pro díly na velkou motorku a auto.

(Naposled 3x plný košík obrovských hřibů, norozdíl od ostatních houbařů kolem kterých jsem se vracel, ti trochu nechápali a vypadali dost nebezpečně)

Je to skvělý pomocník, co funguje v blátě, písku, za jakýchkoliv podmínek a počasí, vždy startuje na škrtnutí, jede snad i na plivance a nikdy mě nikde nenechal.

Hondajede
Hondajede napsal 21.01.24 v 18:22 7b.

Zdravím dostalo se mi tohle žihadlo do ruky. Ale nemohu najít nikde náhradní dily. Poradíte mi prosím ?

iprcz
iprcz napsal 29.01.23 v 11:36 10b.

Zdar a sílu. Parádní popis, jen co je pravda. Dostal jsem ji nedávno jako neřešitelné dědictví, pomalu ji odhrabávám z nánosů času stráveného ve stodole, icméně mne zaujala páčka na levé straně řidítek. K čemu prosím ta věc slouží?

Kandelábr
Kandelábr napsal 03.04.21 v 19:21 10b.

Jasná desítka za parádní popis ať slouží

gresini
gresini napsal 11.10.20 v 15:31 10b.

Super napsané,dobře jsem se zasmál a pobavil - dík

Pedl
Pedl napsal 24.06.20 v 17:07 10b.