Hero puch Majestic Vogue (2004)

Vlastník KapitanMasakr
Vloženo 30.10.2017
Aktualizováno 30.10.2017

Je to bestie, na kterou nedám dopustit.
Jede jak o život, hlavně když odbrnkneš na plném plynu spojku a máš vítr v zádech.

Motorka koupena od Santa Claus

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: Pomalá

První dojmy - Babeta je proti tomu slimák ve slidemovie. Motorka se dá přirovnat k agresivnímu bezdomovcovi, nikdy nevíš co od něj čekat a když si nedaš pozor domlácený skončiš v mžiku mrknutí oka v nemocnici.

Kupovaná nová, na motorce sem najezdil tisíce kilometrů. Nabral sem na tom zkušenosti na cbr 1000, které jsem pak naležitě uplatnil. Vysekal jsem se na motorce nespočetkrát a taky trvale zranil no a právě toto mě zachránilo od smrtelných nehod na litrech, protože jsem se potom neskutečně bál či jen vzpomínal.

Motorku stále plně užívám na houby do terénu, do lesa, do města když je vedro, pro díly na velkou motorku a auto.

(Naposled 3x plný košík obrovských hřibů, norozdíl od ostatních houbařů kolem kterých jsem se vracel, ti trochu nechápali a vypadali dost nebezpečně)

Je to skvělý pomocník, co funguje v blátě, písku, za jakýchkoliv podmínek a počasí, vždy startuje na škrtnutí, jede snad i na plivance a nikdy mě nikde nenechal.

Vencanator
Vencanator napsal 06.11.17 v 02:02 10b.

Napsáno od srdce.

scorpius1111
scorpius1111 napsal 03.11.17 v 09:41 10b.

Uzasna recenzia... ! Pobavil som sa!
Nech sluzi :D

milan1963
milan1963 napsal 31.10.17 v 12:46 10b.