Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Czechi
Vloženo 30.10.2017
Aktualizováno 30.10.2017

Moto má vynikající akceleraci a je vhodná jak na silnici tak do terénu, je skvěle tlumená a spolehlivá. Nikdy mě nikde nenechala.

Kawasaki Z 125: Byla dražší a na začátek mi přišlo kupovat drahou motorku zbytečný.

První dojmy - Líbila se mi její akčnost, dá se na ní jet i klidně ale stačí trošku pošimrat plyn a hned je to cejtit :D Také její řiditelnost a možnost náklonů je úžasná no a nakonec a manipulatelnost, na tu si nemohu stěžovat.

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům, protože se na ni dá skvěle naučit... ale stejně na starej dobrej fichtl nic nemá :D

Doplňky na motorce - žádné

Vybral jsem si ji, protože jsem ji vlastně podědil po otci co si koupil BMW 1150 GS.
Zkušenosti, no brzdy trošku vadnou ale není to nic, co by bylo třeba hrotit. Jízda se spolujezdcem mne mile překvapila, nebylo to ani moc cítit, že bych za sebou někoho měl. Nejlíp se cejtí na silnici, ovšem nepohrdne ani městem či terénem, je to prostě motorka do všech oblastí. Je to opravdu velmi pohodlná motorka na cesty.

Li.
Li. napsal 31.10.17 v 21:27 10b.

Jůůů, pěkné chlapče! Kolama dolů a už aby bylo teplo a přijedu za Vámi do Podbořan... Pobalím ty Varáky a přifrčíme :)

KOLI_27
KOLI_27 napsal 30.10.17 v 16:31 10b.

Pěkné taky ji mám doma a přesně jak píšeš, hodí se všude a na rozježdění super