Honda CBR 1000F (1990)

Vlastník karlosons
Vloženo 29.10.2017
Aktualizováno 20.7.2020

Svižná babička a mám z ní pořád respekt

Motorka koupena od Stimpy (Dětkovice)

Suzuki RF 600: podstatně vyšší cena

První dojmy - Jen pozitivní. Trochu těžší, ale na stojan se dala po čase dostat. Spotřeba 5 litrů na litrový obsah ...nádhera

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře na asfaltové cesty s delším nájezdem kilometrů

Doplňky na motorce - snažím se jí nechat v originálu

Najeto jen necelé dva tisíce km, ale nelituji koupě...byl to dárek ke kulatým narozeninam.
Mašina šlape jako hodinky. Udělána zimní údržba výměna všech brzdových kotoučů, přetěsnění brzdičů, řetězovka, výměna všech provozních kapalin(brzdy, spojka, olej, chlazení).
Spotřeba mě u této babičky velmi mile překvapila, ale je pravda, že jsem čekal někde na hranici sedmi litrů. Pět litrů naprostá nádhera.
Trochu mě překvapila skutečnost, že je to taková teplomilka...na jaře těžší ranní starty, ale jakmile vylezlo sluníčko, tak chytila na první cvrknutí.
Další věc, která není běžná u většiny motorek je velmi hlučné řazení jedničky...na začátku jsem si připadal jako amatér

venncavennca
venncavennca napsal 01.07.19 v 17:28 10b.

karlosons
karlosons napsal 15.06.18 v 13:15

Problém se startováním za chladného počasí mám také...ale řeším to po svém...když jsem doma vytáhnu 3kW topení s ventilátorem a když neee, tak stačí na črvtr hodiny, když svítí sluníčko a pak je to na první cvaknutí. Nevím jak to budu dělat někde venku, ale to ukáže čas.

Martas38
Martas38 napsal 23.12.17 v 18:04 10b.

jo jo máme pěkné mašiny přeji jen šťastné kilometry

31081
31081 napsal 30.10.17 v 09:19 10b.

Lubik2
Lubik2 napsal 30.10.17 v 06:07 10b.

Čau to je srdcovka měl jsem ji 15 let prodal ji švárovi a ted ji koupil zase spátky,ale čeká na lak a celkovou G.O.

Ta jednička je taky hlučná.

Na starty potřebuje opravdu dobrou baterii,jinak točí ,ale nechytá.