Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník erwas
Vloženo 24.10.2017
Aktualizováno 19.6.2018

Tohle je ikona Hondy Vtr sp1. Nejlepší moto od Hondy. Je prostě v detailech nádherná motorka. Která má Historii.

První dojmy - První dojem.?No z vtr 1000f přejít na sp1, opravdu veliký rozdíl, Tohle Sp je prostě sportovní motorka co nic neodpustí, dole slabší oproti Firestormu, ale na hoře to jde jako střelený. Je to nepohodlny, ale zato to stojí, Dvouval co nemá díru ve výkonu.

Motorku bych doporučil pro - Zkušenější jezdec.

Doplňky na motorce - Termigroni výfuky, otevřený filtr, blinkry v zrcátkách, Cnc páčky, krovka,

No zkušenosti. Tahle sp1 se prostě povedla. Masivní kam se podíváte, rozvody ozubená kola, brzdy jedovatý jako břitva, je těžší oproti konkurenci, ale až s ní pojedete je to tank co se neurve, ale řeže zatáčky. Hlavně rozum na téhle motorce 300km není problém. Je hodně tvrdá a musí se klopit. Jinak se na ni nesvezete. Jezdí jich opravdu málo, Rozhodně tady teprv začíná zábava. O proti čtyřvalcům slabší . Je rozhodně rozdíl mezi sp1 a sp2. Sp2 má totožný výkon, ale pozor jede rychleji a má níže těžiště motoru, takže se lépe klopí. Sp2 opravdu o level víc. A paradox je, že mají ubraný výkon o cca 50ps, z Hrc kytem mají životnost cca 4000km.A to za nějakých cca 120tis korun?Je to stroj co už nikdy tak poctivého Honda nevyrábí.

Tak bych rád připsal zase zkušenosti. Najel jsem z sp1 10tisic km. Co mohu říct. Je to ďábel, rebel, ta mrcha mě prostě zlobí. Za Vaši hloupost vás nakopne do zadku. Rozhodně není to koťátko. Podvozek je přesný a drží stopu, rozhodně umí letět po zadním jako střela! To už je na mě moc. Jezdím pro zábavu. Ne dárce orgánů. Charisma sp1 je neuvěřitelný buchar. Kam přijedu a někdo ví o Sp1 trochu. Hned se jí věnuje a prohlíží. Jeden instruktor z moto školy co jí projel po okruhu. Úsměv na tváři, je to pecka. A o tom to je aby moto dělalo úsměv na tváři! Zatím zdar borci hodně km bez nehody!

erwas
erwas napsal 25.10.17 v 09:05

díky

BeňaZX12R
BeňaZX12R napsal 24.10.17 v 20:34 9b.

Firestorma jsem mel před osmi lety, je to docela super stroj mel jsem tam druhé svody i výfuky pod sedlo a navíc super zvuk dvouvalce . SP1 jsem sice nemel,. ale muze byt v pohode. At dela jen radost a hodne kilometru bez nehody

Taliján
Taliján napsal 24.10.17 v 19:17 10b.

To je pecka...At to jezdi.