Honda VTX 1300 custom (2005)

Vlastník PabloCh
Vloženo 23.10.2017
Aktualizováno 2.2.2018

Jednoducho kráska a padla mi hneď od oka.

Motorka koupena od PMMoto.pl

Yamaha XVS 1100 DragStar: honda VTX 1300 mala v porovnaní lepšie skóre, zavážili odporúčania kamarátov a blízkosť značkového servisu. Ďalej zavážili aj referencie na kvalitu a spoľahlivosť. Vizuálne krajšia a keď som ju zbadal, povedal som si, táto musí byť moja.

První dojmy - Hneď pri prvej jazde som mal dobrý pocit. Vôbec som nepociťoval jej váhu 320 kg. Veľmi dobre reagovala na pridanie plynu, je cítiť tú silu v motore. Trochu ma prekvapila nestabilita pri nerovnostiach na ceste, ale to pripisujem starých pneumatikám. Zatiaľ si na seba zvykáme.

Motorku bych doporučil pro - Kto si chce vychutnať pohodovú jazdu, ale keď treba pridať, tak okamžite poslúchne.

Doplňky na motorce - padáky, opierka, výfuky Hard-Krome (úžasný zvuk), dve bočné brašne a jeden zadný kufor, plexisklo.

Veľmi dobre reagovala na pridanie plynu, je cítiť tú silu v motore. Výška sedla je pre mňa ideálna a je nej pohodlné sedieť. Trochu ma prekvapila nestabilita pri nerovnostiach na ceste, ale to pripisujem starým pneumatikám. Zatiaľ si na seba zvykáme.
Pri chladnejšom počasí sa trochu dlhšie zohrieva a ešte aj pri jazde cuká. Ale potom je to už OK.

LSbiker
LSbiker napsal 20.02.18 v 11:35 10b.

VTX je určitě se přidej do facebookové skupiny Honda VTX CZ/SK

mareknoskovic
mareknoskovic napsal 02.02.18 v 21:23 10b.

fanek007
fanek007 napsal 23.11.17 v 13:06 10b.

Krásná mašina Ať slouží! Ty roury jsou prostě SUPER

pepa-honda
pepa-honda napsal 30.10.17 v 18:55

Určitě si vybral dobře

drak67
drak67 napsal 30.10.17 v 17:41 10b.

Nazdar sousede,parádní kus ať Ti skvěle slouží a někdy na kolibě 10 b. Není co řešit.