Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník R-e-z-i-d-e-n-t
Vloženo 21.10.2017
Aktualizováno 3.7.2021

Motorka,s ohromným výkonem a lineárním průběhem.

Motorka koupena od tombanegr (Jilešovice)

Suzuki GSF 1200 Bandit: Nepadla mi do ruky.

První dojmy - Srovnání s minulou modelkou FZ6 Fazer,krásu mi vynahradí lineární kruťák, výkon,perfektní zvuk a čtyřpístkové brzdy. Originál řídítka nejsou to pravé ořechové, překvapilo mě, co udělají s ovladatelností motorky 3-4cm navíc= vřele doporučuji vyměnit- stojí to zato!

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo už má něco odježděné.

Doplňky na motorce - Širší řídítka,přední světla,ukazatel zařazené rychlosti, laďák IXIL,padací protektory, CNC páčky, klín pod motor,přední blinkry,polepy, krovka.

20.10.2017
Motorka za málo peněz moc muziky.
Samozřejmě bude chtít přes zimu úrdžbu: tlumiče,výfuková přívěra, brzdové destičky, vyrovnání lešení, oprava kapotáže (kit, nástřik) a kosmetika.
Motorka, kterou jsem si chtěl splnit jako postup z Yamahy FZ6 Fazera.
Koupil jsem ji minulý týden, najeto sotva 500km,letos už se toho moc nestihne.
Je pravda, že se srovnáním s ,,šestkou'' je těžší,ale už si začínám pomalu zvykat. Širší řídítka z ní dělají citlivější lépe manipulující hračku,která mi připomíná z minulosti,,pětistovku'' naháče,což mě ihned vyvede z omylu, jak trochu víc šáhnu po plynu.
Super cestovní, tak i sportovní svezení. Zamiloval jsem se :D ,

28.10.2018
Tuhle sezónu jsem se hezky synchronizoval. Motorka mě pořád nepřestává bavit, věřím, že spolu vydržíme hodně dlouho.
V létě nové brzdové destičky. Před cca 2000km koupena nová zadní pneu Pirelli Angel GT, která je dražší,ale měla nejlepší preference ve své kategorii pro jízdu ve dvou a za mokra.
Nemile mě překvapilo s častějším ježděním na kratší trasy kolem komína, že se rozsvítilo hladové oko, které cca do 5 minut od startu za studena opět zhaslo. Oleje bylo vždy na střed oka. Po přečtení několika článků, jsem začal dolévat nad 3/4 rybího oka a tím se vše vyřešilo.
Nalétáno necelých 5100km, vyměnil jsem olej,filtr a hezky zazimoval. Řekl bych, že 5000km od poslední výměny oleje, je celkem hodně (motorku jsem teď po výměně oleje skoro nepoznal,chod motoru v klidu i pří jízdě byl úplně jiný),pro příště bych interval výměny řešil už někde mezi 3500-4000km, ten motor si to rozhodně zaslouží.

spike-cz
spike-cz napsal 21.10.17 v 14:33 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.10.17 v 09:37 10b.