Honda NC 750X (2017)

Vlastník stemar-cz
Vloženo 20.10.2017
Aktualizováno 17.9.2019

Vloženo: 12.07.2020, Uskutečněno: 07.07.2020, Stav tachometru: 12687 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: Motea

Tohle bylo fakt impulsivní rozhodnutí.Někde tady na Motorkářích (už to nemůžu najít) jsem četl dramatické vyprávění, jak v Německu berou policajti techničák rovnou na silnici za čínské CNC páčky a jak to brzy dorazí k nám. A někdo se tam v diskuzi chlubil, že německá firma Motea je má sice o něco dražší ale zato vám k nim přidá ABE/KBA certifikát, před kterým ten německý policajt srazí paty, o české STK ani nemluvě.
Tak jsem jen ze zvědavosti nakoukl a normálně se zamiloval. Od té chvíle jsem si při každém pohledu uvědomoval, jak jsou originál Honda páčky ošklivé, nepohodlné a vlastně i nebezpečné (možná někteří znáte něco podobného s manželkou). Ještě asi týden jsem s tím bojoval (přeci jen, 100 éček a je krize...) ale podlehl jsem. Objednávka bezproblémová, největší problém bylo vybrat jak moc velká část má být červená a jaká černá. Doprava úplně hladká, do týdne byly doma, přivezlo je DPD. No - a tady jsou! Že tam vysloveně sluší?
Mimochodem, za první nákup jsem dostal kupón na slevu 20% na příští nákup. Tak kdybyste tam někdo chtěl něco většího, můžeme se šábnout.

• Přezuto

Sezóna letos začínala pozdě (květen stál za prd). A jak jsem nějak víc začal jezdit, začal jsem si všímat, že to jede nějak "divně". V zatáčkách se nějak vlní, na rovině nedrží stopu ... Zkrátka, zadní guma placatá, před

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.06.2021
    Uskutečněno: 11.06.2021
  • Zadní nosič Kappa Monokey

S některými projevy stáří, jako třeba že po propařené noci se vzpamatovávám týden, se smiřuji celkem v pohodě, tak to prostě je. Ale že taková jednoduchá věc, jako namontovat zadní nosič mi zabere celé odpoledne, čtyřikr

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 08.09.2020
  • Poslední 2019

Ráno je zima, odpoledne oslizlo, večer brzo tma, polovinu dnů promrhlolí v kuse. Tak vyměnit olej, dotankovat Vervu, dofouknout gumy a ... Sakra, už aby bylo jaro!

Vloženo: 04.10.2019
    Uskutečněno: 02.10.2019