Honda CB 650F (2017)

Vlastník Mara8993
Vloženo 19.10.2017
Aktualizováno 17.7.2019

Schizofrenik. Co se týče motoru tak jsou to dvě různé motorky které od sebe dělí číslo 8000 na otáčkoměru.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice) - S prodejem vše ok. Servis už je trochu horší a moc ochoty se mě zejména od pana Hubáčka nedostávalo. Takže jsem začal jezdit jinam.

Kawasaki Z900: Moc divoký stroj.
Honda CB 600F Hornet: Nakonec jsem šel hlouběji do kapsy pro nový model.
Yamaha MT-07: Nakonec vyhrál 4 válec a je dost malá.
Yamaha FZ8 N/S: Starší a dražší.

První dojmy - Motorku jsem hlavně v začátcích používal pouze v nižších až středních otáčkách a vytočil ji pouze na rovince. Dělal jsem na ní papíry a už tehdy jsem se rozhodl že si ji koupím. Později jsem se propracoval k využití celému jejímu potenciálu a baví mě čím dál víc, a kdybych měl prachy navíc asi už se dívám po něčem krapet silnějším.

Motorku bych doporučil pro - -Pro každého komu se líbí, chce si užít jízdu jak ve městě tak na okreskách. -Pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - -CNC Páčky
-Kufry
-Plexi štítek
-Ukazatel zařazené rychlosti
-USB zásuvka

Slušný vzhled, příznivá cena. Na první motorku dostatečně silná a začátečníku neurve ruce.

V nízkých otáčkách strašně klidná motorka, nedává o sobě moc znát ale je to takový schizofrenik, ve vysokých otáčkách je to úplný opak.
Odpustila mně už tolik začátečnických chyb za což jsem neskutečně vděčný, i když jsem si párkrát málem nadělal do gatí.
Motor občas trochu vibruje někde ve středních a vyšších otáčkách ale nic co by mě nějak obtěžovalo, je to jen krátkodobé s čím se dá potkat určitě u každého stroje.
Brzdy brzdí ale mohly by být určitě lepší.
Podvozek je nastavitelný pouze centrál- 7 poloh, jezdím na 5. (7= nejtvrdší).
Na horších silnicích se jí moc nelíbí a mě už vůbec ne.
Naopak na krásných okreskách je nám dobře.

Spotřebu jsem míval na začátku v pohodě i do 5 litrů. Teď dávám svižně i 6,5 L.

Postupně přikupuji výbavu a doplňky viz. deník.

Brumbaal
Brumbaal napsal 01.10.18 v 19:29 10b.

Hrozně moc se mi líbí, nebejt teď toliko výdajů asi by vyhrála. Honda se mi už vyplatila.. takže Honda je fakt Honda

Samíc
Samíc napsal 29.08.18 v 20:43 10b.

Moc pěkná Honda je Honda

PaP57
PaP57 napsal 14.04.18 v 22:04 10b.

Krasna mlada bila ... uzivej si
Doplnky jsou nutnost
Stitek givi
Packy kratky
Ukazatel zarazeny rychlosti
Jeste jsem pridal kryt sedazky spolujezdce
Kratkej drzak spz...
Prvni 4 uz drandim

libac22
libac22 napsal 06.04.18 v 13:52 10b.

Taky ještě voní novotou , užívej

LukynJ
LukynJ napsal 18.03.18 v 18:25 10b.

Je krásná.

renocar_unor