Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník Dvouváll
Vloženo 16.10.2017
Aktualizováno 5.1.2020

Motorka s charakterem! Hrubým dvouválcem a skvělým zvukem. Navíc, červenou mám rád.

Kawasaki GTR 1400: Ještě mám čas..
Honda ST 1300 Pan European: Ještě mám čas..

První dojmy - Motor, motor, motor. Skvělé brzdy a podvozek. Ten zvuk!

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky zatáček, hrubého véčka a jeho zvuku.

Dvouválec do V. Tuhle konkrétní jsem vzal, protože byla od kamaráda. Je to člověk který se k motorkám umí chovat a umí je pojezdit. Jediná piha na kráse je pravý bok lehce sedřený od kačírku v Mostě. Ale kdo nepadl, nejezdil
Spotřebu neřeším, motorku mám pro radost..
Co se týče úložného prostoru, tak jsem spokojen. Pod zadním sedlem je fůra místa. Na vyjížďku beru hlavně dobrou náladu.
Co se týče cestování na delší vzdálenosti, není to ideální pro zjemnělé a rozmazlené jedince. Jediným limitem je obsah peněženky. Chování motoru je skvělé, musím mu rozumět a sám si motor vodit k nejlepšímu chování. Převodovka a spojka funguje dle představ. Jsem rád, že lze stále pořídit takovýto stroj s duší. Moderní bezpohlavní mašiny mě neberou. Mám jí chvilku, takže se spolu učíme žít. Příští rok jí vezmu ke sklouznutí do Mostu. Ať se mi předvede v plné kráse.

23.7.2019
Tak s Aprilkou máme skoro dva roky spolu. Něco jsme pojezdili. Čím více jezdíme, tím jsme si bližší. Nejlepší výlety byly začátkem léta Orlické hory a Jeseníky. Krásné zatáčky celkem v tempu. Proběhla údržba - gufera na vidlicích, brzdové destičky a kapalina. Přitvrzení a snížení na předku. Je teď ostřejší, více mi to vyhovuje. Bude to chtít nové obutí, holka ty papuče pěkně žere. Most nevyjde, nechám jej na příští rok. Zatím užívám "přírodní" tratě.

5.1.2020
Volnoběžka zněla na konci sezóny jako auto na setrvačník. Takže do ní! Návodů na internetu bylo dost a chladná hlava při rozborce pomohla úspěšné výměně. Nahřátí při sundavání fungovalo okamžitě, myslím že je to lepší než si dokazovat Halkovu sílu.. Úplný základ je kvalitní příprava všeho potřebného. Šetří to spoustu času a nervů. Tak teď už jen ty nové papuče.
Miluju ten zvuk dvouválcového véčka!

Taliján
Taliján napsal 24.07.19 v 21:20 10b.

Velka parada a super zvuk. mas to pekny

Diegow
Diegow napsal 16.10.17 v 23:40 10b.

parádní RSV , mašina jak říkáš s duší super barva