renocar_unor

Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Zatin
Vloženo 16.10.2017
Aktualizováno 4.9.2020

Vloženo: 22.10.2018, Uskutečněno: 22.09.2018, Stav tachometru: 13500 km, Zhlédnuto: 14x

...tak tohle byla její poslední fotka než přišel ten osudový okamžik...Vracela jsem se s kamarádem z vyjížďky kousek od obce Štěpánovice, když tu vidím, jak mi do cesty běží srna celkem velkou rychlostí, musela jsem začít brzdit, tak stejně jako auto přede mnou a proti, ale ten další už vše zaregistroval příliš pozdě. Nedobrzdil to, ani se nedokázal nějak vyhnout a mě srazil v momentě, kdy jsem si říkala, že jsem zvládla zabrzdit. Motorka padla na pravý bok a letěla po silnici cca 15 - 20 m i se mnou. Po celou dobu byla má noha pod motorkou, ale měla jsem moc velké štěstí, skončila jsem s pár oděrkami a pohmožděným kotníkem (snad díky oblečení)...A co motorka? I má Agátka nedopadla zase, tak tragicky, avšak pojišťovna na ní vyhlásila totální škodu. Je chuděrka hodně potlučená, ale měla by jít opravit, jenže pojistné plnění orignál náhradní díly nepokryje a neorigo či použité jsou těžko sehnatelné. Je mi jí hrozně líto, nebyla jen pouhý stroj. Byla mi něco jako přítelem, který je s člověkem v těžkých chvíli. Vždy když mi bylo nejhůř šla jsem se svést, hned mi bylo lépe, nikdy mě nezradila a pokaždé dovezla v pořádku domů. Byla mojí učitelkou ježdění. Myslím, že občas to chtělo hodně trpělivosti Není to žádný splašený stroj a mě se na ní krásně jezdilo a ať už to s ní dopadne jakkoli, jsem jí za to moc vděčná.

kratop00 (3) napsal 24.10.2018 v 15:21

Rok motorkaření? To sis toho ježdění moc neužila. Na druhou stranu jsi zdravá a můžeš pokračovat na jiné...lepší.

• 2. jarní vyjížďka

//img.motofotky.cz/upload/images/forum/2018/12/434415_fb8fd9df96490b8e846bc4c615ea2b0a.jpg Naše 2. jarní vyjížďka měla cca 120km a vedla přes: Moravská Třebová, Jevíčko, Linhartice, Bouzov, Loštice, Mohelnice, Olomouc

Vloženo: 22.03.2018
    Uskutečněno: 13.03.2018